KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Jantarowi dobroczyńcy

"Przyjaciele Jantara"

Dzięki wsparciu kilku nowych przyjaciół oraz sprawdzonych już firm i instytucji z poprzedniego sezonu nasza drużyna piłkarska "Jantar Swarzewo" mogła przystąpić do rozgrywek w wyższej klasie rozgywkowej - Klasie A

1. Nie zawiodły jak zwykle firmy Laguna z Łebcza i Rafa z Władysławowa.

2. Wielkie podziękowania dla Stanisława Gappy, który pomógł uporządkować cały przyległy do boiska teren. Jego sprzęt i praca syna Daniela okazały się bardzo pomocne.

3. Firma Glembud z Łebcza nieodpłatnie przetransportowała nam domek dla sędziów. Dziękujemy panie Sławku!

4. Pomoc finansową okazali nowi przyjaciele Jantara, Niektórzy bardzo nas zaskoczyli, gdyż nie są mieszkańcami Swarzewa, a jednak los naszej drużyny nie jest im obojętny.

Przede wszystkim dziękujemy Stefanowi Kołodziejskiemu, a także Piotrowi Suleckiemu. Pamiętamy też szczodrość  właściciela sklepu rybnego "Fala" Grzegorza Derca, Marcina Janusza z firmy Mar-Pol, Andrzeja Struka ze Swarzewa oraz innych, którzy w jakikolwiek sposób pomogli uzyskać licencję do gry w tym sezonie.

5. Specjalne podziękowania należą się Marcinowi Labudzie za stałą pomoc w przygotowaniu boiska oraz za wszystkie prace przy remoncie domku dla sędziów, malowanie trybun, a szczególnie za wielokrotne walcowanie murawy na boisku. Dzięki niemu nasze boisko wygląda coraz lepiej.

6. Na podziękowania zasłużył sobie również Wiktor Darznik, gospodarz boiska. Trudno tu wymieniać wszystko czego dokonał, ale w ostatnim czasie wspomnieć należy własnoręczne wykonanie zadaszonych wiat dla zawodników, kierowanie pracami przy postawieniu płotu odgradzającego widownię od murawy, no i stałe zajęcia jak przygotowywanie boiska do gry (malowanie linii, itp.)

7. Na słowa uznania zasługują także zawodnicy i kibice, którzy wnieśli swój wkład i pracę w przygotowanie boiska do nowych rozgrywek. W szczególności wymienić należy tu takie nazwiska jak Stanisław Poppel, czy Mariusz Kalwig. Nie znamy jeszcze wszystkich nazwisk osób, które nam pomogły. Sukcesywnie będziemy je tu dopisywać...

 

* * * * *

 

Dzięki kierownikom tych instytucji oraz właścicielom firm 

Kaszubski Ludowy Klub Sportowy

Jantar Swarzewo

może brać udział w rozgrywkach:

 

- sponsor złoty:

Urząd Gminy Puck

- sponsorzy srebrni:

Sołectwo Swarzewo

wędzarnia Laguna s.j. w Łebczu

wędzarnia Rafa s.j. we Władysławowie

- sponsorzy brązowi:

Gwiazda Morza

armator kutra WŁA-253
  

- pozostali:

Bank Spółdzielczy w Pucku

Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo" w Swarzewie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Holender" we Władysławowie

 

- - -

Serdeczne podziękowania za bezinteresowną pomoc należą się:

stolarzowi ze Swarzewa za wyremontowanie naszego wagonu szatniowego i panu Adrianowi z Mieroszyna za pierwsze walcowanie boiska, a także:

właścicielom sklepów ze Swarzewa - p. Więcek i firmie Neta za kupony na słodycze dla zwycięzców konkursów piłkarskich organizowanych w trakcie przerw w meczach ligi gminnej

* * *

Chętnych do pomocy w rozwoju piłki nożnej w Swarzewie prosimy o kontakt pod nr tel. 513-173-371.
Czekają miejsca w naszej szacownej grupie sponsorów.

Losowa galeria

Sparing Norda Karwia - Jantar Swarzewo
Ładowanie...

Reklama

Logowanie