KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Mamy piłki i 20 zawodników!

  • autor: kibol.pl, 2011-06-18 10:49

Wszystko co nowe rodzi się w bólach, ale my ten etap mamy już częściowo za sobą. Mamy zawodników i piłki, a w najbliższym czasie będą też siatki na bramki. Zapraszamy na piątkowe treningi!

Na pierwszy trening zdążyliśmy zakupić, dzięki wsparciu naszego sponsora - Spółki Wodno-Ściekowej "Swarzewo", kilkanaście fajnych piłek treningowych firmy Zina. Nie zdążyliśmy natomiast zakupić siatek na bramki, ale to nastąpi w najbliższym czasie. Na tę chwilę jedną siatkę pożyczyliśmy od zaprzyjaźnionej drużyny ABC Sokół Strzelno. 

Najbardziej jednak cieszy fakt zgłaszania się kolejnych chętnych do gry. Podczas treningu zapisało się kilku zawodników ze Swarzewa, Łebcza, a nawet Mrzezina. W tej chwili na liście graczy widnieje już 20 nazwisk! Wszystkich jednocześnie nie uda się zobaczyć na treningach, gdyż część pracuje, inni są kontuzjowani. Ważne jednak, że są chętni do gry. 

Cały czas czekamy na kolejnych zawodników.  Przypominamy, że treningi prowadzone będą na razie raz w tygodniu - w piątki o godz. 18:30, oczywiście na pięknie położonym boisku w Swarzewie. Zapraszamy!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [471]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Jantar Swarzewo - Start II Mrzezino
Ładowanie...

Reklama

Logowanie