Pierwsze koty za płoty

• autor: kibol.pl, 2011-08-02 21:16

Pierwszy sparing rozegrali piłkarze Jantara Ziemia Pucka.info Swarzewo. W konfrontacji z Kaszubami Połchowo młoda drużyna ze Swarzewa nie miała większych szans. Jantar przegrał 2:8 (1:4).

Piłkarze Jantara nie byli w stanie skompletować nawet pełnej jedenastki. W drużynie wystąpili goście (mieszkańcy Swarzewa grający w innych klubach) i zawodnicy drużyny przeciwnej. Kiedy doszli kolejni zawodnicy i wydawało się, że Jantar zagra własną jedenastką, poważnej kontuzji doznał jeden z piłkarzy. Potrzebna była wizyta w puckim szpitalu.

- Drużyna z Połchowa była od nas lepsza – mówi Zbigniew Lengiewicz, trener Jantara. – Chociaż my też mieliśmy kilka dobrych okazji, to jednak nie udało się ich wykorzystać. Widać, że Kaszuby znacznie się wzmocniły. Doszło mnóstwo nowych zawodników. To może być groźna drużyna w klasie B.

Miejscowi musieli zadowolić się dwiema strzelonymi bramkami. Pierwszą z akcji zdobył Bartosz Ciesielski, a drugą z rzutu karnego Zbigniew Lengiewicz.

Tutaj znajdziecie filmik ze sparingu.

Sparing z Kaszubami Połchowo 2