KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Porządkowanie drużynowych spraw

  • autor: kibol.pl, 2011-09-03 10:15

Wczoraj na treningu ustaliliśmy kilka spraw porządkowych. Mamy nadzieję, że będą przestrzegane przez piłkarzy. Gramy po to, aby wygrywać - i tylko po to!

Przede wszystkim jesteśmy drużyną i każdy piłkarz jest za nią odpowiedzialny. Niodpowiedzialnych zawodników będziemy się pozbywać. Tak jak to stało się wczoraj po treningu z jednym z kolegów. Wprawdzie sprawa została załatwiona telefonicznie, a nie jak powinno być osobiście, ale wynikło to z impulsu chwili. 

Przede wszystkim nie będziemy tolerować nietrzeźwości zawodników podczas meczów i na treningach. Sytuacja taka na treningach będzie tolerowana tylko kiedy zostanie wcześniej zgłoszona i wyjaśniona trenerowi. Wszystko jest dla ludzi, więc różne sytuacje w życiu mogą się zdarzyć. Natomiast podczas meczów zawodnicy niedysponowani mogą zasiąść tylko i wyłącznie "na trybunach". Mamy nadzieję, że dzięki temu unikniemy sytuacji sprzed kilku laty, kiedy to drużyna Jantara rozpadła się bo nie było trzeźwych piłkarzy do grania. Będziemy tego bezwględnie pilnować. 

Druga rzecz - informowanie telefoniczne trenera o tym, że nie będzie piłkarza na meczu. Najpóźniej dzień wcześniej należy zadzwonić do trenera, aby usprawiedliwić swoją nieobecność. W razie braku sygnału telefonicznego traktujemy zawodnika jako gotowego do gry. W razie jeśli się okaże, że taki piłkarz nie będzie jednak gotowy - będziemy wyciągać konsekwencje. 

Palenie papierosów - jeśli już na prawdę konieczne - dozwolone jest tylko przed i po meczu/treningu. W trakcie jest absolutny zakaz. 

Spóźnienia na treningi są możliwe i będą tolerowane jak do tej pory. Wiadomo - praca, nauka, itp. Natomiast spóźnienia na mecze są niedopuszczalne. Konsekwencji nie będziemy wyciągać tylko w wyjątkowych sytuacjach, po uprzednim uzgodnieniu z trenerem.

Przypominamy, że podczas meczów nie ma dyskusji z sędzią. Piłkarze są tylko od grania, choćby nie wiadomo co działo się na boisku. Dyskutować wolno jedynie kapitanowi drużyny. Otrzymywane kartki za niemądre zachowania będą przez zarząd karane. Nie dotyczy to oczywiście fauli taktycznych, które czasami wynikają z konkretnej sytuacji na boisku. 

To kilka spraw porządkowych, które nasunęły się zarządowi w ostatnim czasie. Mamy nadzieję, że konsekwencje o których piszemy nie będą musiały być wyciągane. Pamiętajcie - na boisku mamy się bawić. Gramy po to, aby strzelać gole, z których mamy się jak najczęściej cieszyć!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [452]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Orlik: Jantar Swarzewo - Mechowo II
Ładowanie...

Reklama

Logowanie