Mecz z Werblinią o 12! Później grają młodzi

• autor: kibol.pl, 2011-10-10 19:56

W niedzielę Jantar ZiemiaPucka.info Swarzewo zagra z Kłosem Werblinia o godz. 12:00. Przekładamy godzinę na prośbę gości. Nie ma sprawy. Jeśli mamy wygrać to tylko na boisku. Jeśli przegrać - to godzina nie będzie miała większego znaczenia. Niech inni kombinują, my musimy wygrać na trawie!

Z racji przełożenia godziny meczu, chętni do gry w pierwszym składzie powinni być na boisku najpóźniej o godz. 11:10. Prawdopodobnie po spotkaniu seniorów mecz towarzyski rozegra nasza drużyna młodzieżowa. Przeciwnikiem ma być zespół juniorów Zatoki 95 Puck. Zapraszamy wszystkich do kibicowania najmłodszym.

Oczywiście nie zabraknie tradycyjnych kiełbasek z grilla, przy których porozmawiamy o najbliższej przyszłości drużyny. Dochodzą do nas głosy, że część piłkarzy chce od następnej rundy grać w wyższych ligach. Nikogo na siłę zatrzymywać nie będziemy. Wystarczy powiedzieć nam tylko kilka słów i będziemy życzyć im powodzenia w dalszej karierze.

Musimy też ustalić kwestię dalszych treningów i gry w hali. Chcielibyśmy zagrać drużyną w jednej z okolicznych lig, ale to wszystko zależeć będzie od chęci piłkarzy.

Tak więc do niedzieli - niech moc będzie z nami! ;)

autor: darekX 2011-10-13 20:26:31

Profil darekX w Futbolowo a jakie roczniki beda graly chodzi mi o "młodych"

autor: kibol.pl 2011-10-13 21:19:19

Profil kibol.pl w Futbolowo Najwięcej na ten temat wie trener młodzieży, Waldemar Jeschke. On doprowadził do tego spotkania, ale mamy ostatnio z nim utrudniony kontakt.

Orlik: Jantar Swarzewo - Połchowo I