Jantar jesiennym liderem

• autor: kibol.pl, 2011-10-23 17:04

Drużyna Jantara ZiemiaPucka.info Swarzewo nieoczekiwanie została liderem rundy jesiennej klasy B gminy Puck. W ostatnim, zaległym meczu ligowym Kłos Werblinia zremisował u siebie z Iskrą Połczyno 1:1 (0:0).

Dzisiaj odbyły się dwa zaległe mecze klasy B gminy Puck. W Werblinii miejscowy Kłos zdołał zremisować z Iskrą Połczyno 1:1. Niemal przez cały czas przeważali goście, jednak nie potrafili wykorzystać wielu dogodnych sytuacji. W drugiej połowie, prawie pod sam koniec meczu Iskra strzeliła bramkę (ze spalonego). Wydawało się, że mecz ułożył się jak być powinno - Iskra w końcu była lepsza. Jednak chwilę później, w doliczonym czasie gry, rzut wolny wykonywali miejscowi. Idealnie pod poprzeczkę piłka wpadła mimo asekuracji bramkarza. Po wznowieniu gry gwizdek sędziego zakończył spotkanie.

W drugim meczu Piast Piaśnica/Domatówko zremisował 3:3 z drugą drużyną Startu Mrzezino.

Jantar Swarzewo - Piast Piaśnica Domatówko