Sportowa liga gminy Puck

• autor: kibol.pl, 2012-01-09 09:14

LZS Swarzewo głównie opiera się na grze w piłkę nożną. Po to reaktywowaliśmy miejscowe struktury. Ale są też w Swarzewie sportowcy innych dyscyplin. Jest możliwość, żeby do nich dołączyć.

W rozgrywkach piłkarskich na trawie idzie nam nadspodziewanie dobrze. To głównie zasługa piłkarzy z doświadczeniem i kilkuletnim ograniem. W Swarzewie są też doskonali tenisiści stołowi, którzy teraz już rzadziej występują w rozgrywkach - a szkoda.

Natomiast chcielibyśmy namówić Was, ale też wszystkich chętnych, do brania udziału w rozgrywkach innych dyscyplin sportowych. W gminie Puck prowadzona jest liga sportowa, w której przez cały rok podliczane są punkty za udział w różnych zawodach. Być może znajdą się chętni, którzy w barwach Jantara będą chcieli rywalizować również w innych dyscyplinach. Chętni niech kontaktują się z przewodniczącym LZS Januszem Nowickim (513-173-371).

W najbliższym czasie planowane są następujące zawody:

22 stycznia (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w szachach - godz. 11 w Zespole Szkół w Żelistrzewie.

5 lutego (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w warcabach - godz. 11 w Zespole Szkół w Żelistrzewie.

12 lutego (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w badmintonie - godz. 11 w Zespole Szkół w Żelistrzewie.

Każda impreza prowadzona będzie w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej. Do klasyfikacji zespołowej będą liczyły się wyniki 1 kobiety oraz dwóch mężczyzn z danego LZS-u. Za miejsca I-III indywidualnie oraz zespołowo przewiduje się pamiątkowe puchary. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestników.

Sparing Norda Karwia - Jantar Swarzewo