KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

W samą dziesiątkę...

  • autor: kibol.pl, 2012-01-14 16:48

W dzisiejszych Derbach Władysławowa nasza drużyna zajęła zaszczytne, dziesiąte miejsce. Zapowiadało się gorzej, więc nie ma co płakać, w końcu mogliśmy znaleźć się na miejscu dwunastym...

Czarno-Złoci nie popisali się, ale nie ma za bardzo co się dziwić. Od początku mieliśmy trudności ze skompletowaniem pełnej dziesiątki zawodników. W dniu zawodów okazało się, że na dodatek Marcin Czajka najzwyczajniej w świecie nie przybył na zawody i na dodatek nie odbierał telefonu. Brak słów... Z kolei po Mateusza Parchema trzeba było szybko kopsnąć się do Mieroszyna, bo nagle okazało się, że nie ma jak dojechać do Władysławowa. Do tego jeszcze Bartek Ciesielski mógł przybyć dopiero na dwa ostatnie mecze z powodu pracy... Ogólnie czarna rozpacz.

Do tego trzeba jeszcze dorzucić fakt załapania kontuzji przez Rafała Modlińskiego. Okazało się zatem w trakcie, że nie za bardzo mieliśmy zawodników na zmiany. Z kolei w ostatnim meczu, gdy walczyliśmy o miejsce dziewiąte, z powodu żółtych kartek nie mógł zagrać Jakub Damaszke. Jak się potem okazało nie przeszkadzało to innym grać bez kary pauzy po otrzymaniu trzech żółtych kartek...

Z uwag jeszcze jedna - w ostatnim meczu grupowym z naszpikowaną gwiazdami Blaugraną oficjalnie przegraliśmy 2:11. Jednakże kilka osób zauważyło fakt, że przy stracie dziesiątej bramki zaliczono nam dwie (na zegarze zamiast "9" najpierw pojawiła się "10", a moment później "11"). Nie miało to już dla nas większego znaczenia, więc interwencję sobie podarowaliśmy.  

Po przybyciu z pracy Bartka, obraz naszej gry całkowicie się zmienił. Szkoda, że nie było go wcześniej, bo mogło być zupełnie inaczej. Na osłodę nasz najlepszy snajper - Jakub Damaszke został królem strzelców turnieju. W sześciu meczach zdobył 15 bramek.

CZARNO-ZŁOCI: Pobłocki Marcin (br), Damaszke Jakub 15, Ciesielski Bartosz 4, Lengiewicz Zbigniew 3, Kryszak Waldemar 2, Modliński  Rafał 1, Ustarbowski Jakub, Parchem Mateusz, Zjawiony Piotr

Nasze wyniki: Czarno-Złoci - Finiszparket 2:4 (Damaszke Jakub 2), Czarno-Złoci - Niezniszczalni 2:9 (Modliński Rafał, Damaszke Jakub), Czarno-Złoci - Junior MKS 4:2 (Damaszke Jakub 4), Czarno-Złoci - Specjaliści 3:4 (Damaszke Jakub 3), Czarno-Złoci - Blaugrana 2:11 (Kryszak Waldemar, Lengiewicz Zbigniew).

O miejsca IX - XII: Klif Chłapowo - Czarno-Złoci 6:7 (Damaszke Jakub 4, Ciesielski Bartłomiej 3); o miejsce IX: Studenci AMW - Czarno-Złoci 5:5 k. 2:0 (Lengiewicz Zbigniew 2, Kryszak Waldemar, Damaszke Jakub, Ciesielski Bartosz), w karnych poszło nam po prostu fatalnie - w bramkę nie trafili Lengiewicz Zbigniew i Kryszak Waldemar.

Więcej informacji i wyników na stronie mkswladyslawowo.futbolowo.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [594]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Ajax Leśniewo - Jantar Swarzewo
Ładowanie...

Reklama

Logowanie