Przyspieszamy z przygotowaniami do wiosny

• autor: kibol.pl, 2012-03-11 13:00

Można powiedzieć, że już na dobre rozpoczynamy przygotowania do rundy wiosennej. W sobotę pierwszy sparing - w żwirowni we Władysławowie spróbujemy sił z juniorami MKS Władysławowo. Przypominamy również, że za ok. tydzień rozpoczniemy grę w orlikowej lidze gminy Puck.

Jeśli ktoś myśli, że sparing z juniorami MKS-u będzie jakąś drobnostką, to jest w głębokim błędzie. Ostatnio drużyna ta w sparingu z Wichrem Łebcz (czołówka klasy B) zwyciężyła 5:4. Piłkarze ci trenują już od dłuższego czasu i to dość intensywnie, więc nie ma mowy o bagatelizowaniu przeciwnika. My przede wszystkim musimy sprawdzić jak funkcjonują nasze wszystkie formacje i czy nie trzeba będzie czegoś jeszcze zmienić.

Z dobrych informacji to wraca do nas po krótkiej przerwie Damian Binasiewicz - strzelec pamiętnej 'bomby' w meczu z Iskrą Połczyno. Poza tym naszym drugim bramkarzem został Marcin Pobłocki. Co najważniejsze, obaj nasi golkiperzy mogą grać również w polu, co znacznie ułatwi nam kompletowanie składu na mecze.

Po wypadku sprzed kilku miesięcy ubył nam na razie Arkadiusz Rąpca. Jak słyszymy, nasz napastnik nie chce jednak dać sobie spokoju z piłką, więc będziemy cierpliwie czekać aż wróci do odpowiedniej formy.

Zawodnicy, którzy są zainteresowani grą w Jantarze Swarzewo proszeni są o zgłaszanie się na treningach, sparingach lub o telefon do trenera.

Sparing z Kaszubami Połchowo 2