KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Walka o orlikowe podium, sparing i Damian

  • autor: kibol.pl, 2012-05-03 09:18

W czwartek za tydzień gramy ostatni mecz ligi Orlika. Idzie o być, albo nie być na podium pierwszego w historii sezonu ligi. Ale za nim to nastąpi, w niedzielę gramy w Darzlubiu sparing z odbudowującą się drużyną Pumy. No i jeszcze parę słów o żółtych kartkach Damiana...

Zacznę od końca. Damian to ma szczęście, bo byłem na niego trochę zły za to jego pyskowanie sędziemu. Dzięki temu, że koledzy z Połczyna poprosili o przełożenie meczu, Damian nie zagra w spotkaniu z Werblinią. Nie twierdzę, że bagatelizuję siłę drużyny Kłosa, ale lepiej jednak żeby Damian grał przeciwko wiceliderowi, niż przeciwko każdej innej drużynie. Mecz z Iskrą Połczyno odbędzie się w niedzielę, 10 czerwca o 13:00 w Swarzewie. Mam nadzieję, że do tego czasu nic się nie zmieni i będzie to prawdziwe piłkarskie święto - zagrają ze sobą dwie najlepsze drużyny ligi w walce o tytuł mistrza. Do tego jeszcze dwa dni  po zwycięskim - mam nadzieję - spotkaniu polskiej reprezentacji z Grecją na otwarcie Mistrzostw Europy. Lepszego scenariusza nie można było ułożyć. Tylko żeby nasi piłkarze równo na nogach stali po weekendowym świętowaniu zwycięstwa reprezentacji... Po cichu liczę na to, że w Połczynie też będą świętować podobnie jak u nas ;)

Teraz o niedzieli. Prosimy z trenerem o obecność na sparingu, bo okazji do gry na trawie to jakoś ostatnio nie mieliśmy zbyt wiele. A tu nadarza się okazja, żeby każdy się pokazał z najlepszej strony, coś w ustawieniu można będzie popróbować, itp. Chcieliśmy zagrać w Swarzewie. Ale koledzy z Darzlubia chcą po latach przerwy też pokazać się swoim kibicom. Uznaliśmy więc z trenerem, że im zależy na tym bardziej niż nam. Mamy za to obiecane przez gospodarzy grilowane kiełbaski po meczu. Oby tylko pogoda dopisała.

W tygodniu był tylko poniedziałkowy trening z fatalną frekwencją wśród starych, za to młodego narybku nie brakuje - co jest optymistyczne. Zawsze mamy z trenerem alternatywę. Jak starym nie będzie się chciało trenować, zajmiemy się młodzieżą i już... :) Zaskoczyliśmy ostatnio jednego z naszych zawodników, który niby kontuzjowany a grał na całego ze swoją ekipą na Orliku we Władku!!! Nooo, kochani. To my tracimy czas i energię, żeby drużyna jako tako funkcjonowała, a tu taki wałek? Ostatni raz Kuba, ostatni... aaa nie miałem pisać kto... :)

Poniedziałek był wymuszony przez naszą grę w lidze Orlika w środy i piątki. Teraz zmieniamy dzień treningowy na czwartek, ale dzisiaj już się nie spotkamy. Natomiast w przyszły czwartek też nie będzie treningu na trawie, gdyż będziemy wieczorem, 10 maja walczyć o trzecie miejsce w lidze Orlika.

No i o tym też kilka słów. To już ostatni nasz mecz na Orliku. Jeden mecz i będzie jasne, czy mamy podium czy też nie. O godz. 19:30 gramy w Starzynie z tamtejszą drużyną Gramar. Jak znam miejscowych graczy, to łatwo nie będzie. Nie będzie też łatwo, bo na Orliku w Starzynie jest zakaz gry w korkach! Należy więc mieć odpowiednie obuwie do gry na tym boisku. Prosimy o tym pamiętać zabierając sprzęt do gry. Szczegóły wyjazdu omówimy na spokojnie po sparingu w Darzlubiu.


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [557]
 

autor: kibol.pl 2012-05-07 00:03:24

Profil kibol.pl w Futbolowo No i d*****, jak to u nas w zwyczaju często ostatnio bywa. Nie zagraliśmy sparingu z przyjaźnie nastawionymi piłkarzami Darzlubia. Wystarczyło kilka telefonów i wiedzieliśmy, że jeśli mamy jechać to w szczątkowej oprawie - co raczej mijało się z celem. Osoby, które są kontuzjowane, czy przygotowują się do matury są oczywiście z marszu usprawiedliwione. Te z przyjęciami do I komunii św. też. Natomiast kilka osób nas zawiodło. Coś nam się wydaje, że nie wszystkim zależy na dobrym wyniku drużyny tak jak nam z trenerem... Proszę uważać, bo czas kiedy prosiliśmy piłkarzy do gry zaczyna się kończyć. Nie wierzycie? To okaże się już niebawem.


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Jantar Swarzewo - Piast Piaśnica Domatówko
Ładowanie...

Reklama

Logowanie