Trening i mecz z Gnieżdżewem

• autor: kibol.pl, 2012-05-17 22:24

Mimo naszych prób i starań, na treningu zjawiło się mnóstwo... najmłodszych adeptów piłkarstwa. Starych było trzech - Waldek Jeschke, Krzychu Ustarbowski i Patryk Wittbrodt. I jak my mamy wygrywać mecze?

To jest po prostu porażka. Prośba do wszystkich - dograjmy sezon do końca i pożegnajmy się z grą. Inaczej być nie może, jeśli nie ma ochoty i sił na siedem meczów ligowych w rundzie i podobnej ilości treningów. To jest żałosne, ale pamiętajcie - dla nas nie gracie. Zakładając z trenerem drużynę marzyliśmy o środku tabeli. Okazało się, że jest kilku dobrych piłkarzy, chętnych do zagrania w Jantarze. Przeciwnicy nie byli na to przygotowani i przegrywali z drużyną skleconą na szybko. Niemal cały sezon byliśmy pierwsi w tabeli, teraz oddajemy to miejsce "lekką rączką".

Mecz w Gnieżdżewie też - jak dobrze wiecie - był dla nas wygrany. Kilka czynników (co najmniej trzy, jak nie więcej) wpłynęło na to, że jednak przegraliśmy to spotkanie. Nie jesteśmy już drużyną z jesieni i pewnie nie będziemy. Ale zostały do rozegrania zaledwie trzy - najważniejsze spotkania. Doprowadźmy do tego, żeby na koniec sezonu móc spokojnie sobie spojrzeć w twarz i powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko aby wygrać ligę.

Przeciwnicy z Gnieżdżewa w ostatnim meczu z Połczynem nie mieli praktycznie kim grać. Podobnie jak my z Werblinią. Siły więc prawdopodobnie będą bardzo wyrównane!

Jantar na turnieju w Starzynie