KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Wicemistrzostwo ligi już jest nasze, ale może być więcej

  • autor: kibol.pl, 2012-06-03 19:25

Dzisiejszy, wygrany mecz z drugą drużyną Kaszubii Starzyno zapewnił nam tytuł wicemistrza klasy B gminy Puck w sezonie 2011/2012. To jednak nie wszystko, gdyż za tydzień jest szansa sięgnąć po tytuł mistrzowski!!!

Przypomnijmy, że meczu z Iskrą Połczyno nie rozegraliśmy w wyznaczonym terminie na prośbę gości. Mimo, że nie było to nam na rękę, to jednak zgodziliśmy się przełożyć termin meczu bez wahania. To efekt tego, że w rundzie jesiennej koledzy z Połczyna również poszli nam na rękę i przełożyli spotkanie na środek tygodnia, bo mieliśmy problemy ze składem. Przypominać jednak będę z uporem, że na mecz i tak nie przyjechali ci nasi gracze na których liczyliśmy. Ostatecznie było nas zaledwie dwunastu. A i tak udało nam się wygrać i pokonaliśmy Iskrę 2:0.

Dlatego poszliśmy i my na rękę drużynie Iskry zgadzając się na przełożenie spotkania. Dzisiaj jednak otrzymaliśmy kolejny telefon z prośbą o przełożenie na środę, piątek lub ostatecznie czwartek. Tym razem jednak nie mogliśmy się zgodzić. Nie dlatego, że robimy to komuś na złość. Po prostu grając w inny dzień niż już ustalony, świadomie osłabilibyśmy swój zespół. Skład bowiem od pewnego czasu ustawiany był na dwa ostatnie mecze. Dzisiaj się udało bardzo dobrze i jest szansa na podobny skład za tydzień (już wiemy, że nie będzie taki sam).

Tak więc w przyszłą niedzielę prawdziwe święto piłkarskie gminy Puck. Mecz o mistrzostwo ligi - gości zadowoli choćby remis, a my nie mamy wyjścia i musimy go po prostu wygrać.

Jeśli się uda, na spokojnie usiądziemy po meczu przy grilu i pogadamy sobie o tym i owym...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [479]
 

autor: maciejmar 2012-06-03 20:12:26

Profil maciejmar w Futbolowo Dzień dobry! Życzę serdecznie, żeby po meczu o mistrzostwo wszyscy zawodnicy mogli usiąść przy grilu i pogadać o tym i o owym. Byłoby to fajne zwięczenie ligi. I o to w tym wszystkim chodzi. Każdy chce wygrać, ambicja, wola walki.. Myślę jednak, że przede wszystkim ważna jest zabawa. Powodzenia.


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Jantar Swarzewo - Relaks Mechowo
Ładowanie...

Reklama

Logowanie