Jutro wysyłamy zgłoszenie i zagramy w Starzynie

• autor: kibol.pl, 2012-06-21 22:01

Jeszcze dzisiaj z trenerem mieliśmy wątpliwości czy zgłaszać się do klasy B rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Klamka jednak zapadła. Trzeba znaleźć pieniądze na transfery zawodników. Postanowiliśmy także zagrać 1 lipca w Starzynie.

Podczas dzisiejszego treningu tradycyjnie obecna była tylko drobna część drużyny. Byli za to niemal w komplecie nowi zawodnicy, przynajmniej ta ich część z Nordy Karwia. Mimo pewnych wątpliwości, postanowiliśmy jednak jutro zgłosić drużynę do rozgrywek klasy B Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Teraz przed nami spore wyzwanie - znalezienie funduszy na transfery i pozostałe opłaty zgłoszeniowe. Byliśmy już u jednego ze sponsorów i odpowiedź jest pozytywna, chociaż nie wiemy jaka to będzie kwota. Teraz wybieramy się do pozostałych, ale i szukamy nowych sponsorów. Jeśli nie znajdziemy będzie na prawdę trudno.

Zapadła też decyzja w sprawie sobótkowego ogniska przy boisku. Nie będzie to jednak impreza sołecka, jak planowaliśmy. Posiedzimy jednak przy ogniu we własnym gronie. Kto chce, przychodzi ze znajomymi. Początek o godz. 18.

Kolejną dycyzją jest udział w turnieju, w niedzielę 1 lipca w Starzynie. Okazuje się, że właśnie nowi zawodnicy głośno artykułują swoją chęć gry. Pojedziemy więc z chętnymi do gry, co będzie pewnym sprawdzianem dla nowej drużyny.

O tym wszystkim pogadamy pewnie jeszcze przy ognisku, a i jeszcze jeden czwartkowy trening przed turniejem nam zostanie... Zapraszamy. Nieobecni i nieusprawiedliwieni podczas treningu nie będą brani pod uwagę w dalszych rozgrywkach. Przypominamy, że kto nie ma numeru telefonu do trenera - jest na głównej stronie, po lewej w zakładce 'O Jantarze Swarzewo'.

Orlik: Finał Ligi w Starzynie