Marek z nami - kto chce grać ten w czwartek na trening

• autor: kibol.pl, 2012-07-03 22:36

Jesteśmy po rozmowach końcowych z władzami MKS Władysławowo w sprawie Marka Budzisza. Jak na kolegów przystało, dogadaliśmy się. Marek zagra z nami. Zrobiliśmy też rundkę po sponsorach i o tym m.in. będziemy chcieli porozmawiać z zawodnikami - wszyscy, którzy chcą grać powinni być na czwartkowym treningu. Jeśli ktoś nie może - telefon do trenera. Kto się nie pojawi i nie odezwie, nie będzie przez nas brany pod uwagę.

Cieszymy się, że udało nam się pozytywnie dogadać się z działaczami MKS Władysławowo w sprawie gry w naszej drużynie Marka Budzisza. Dołączy do zespołu razem z trzema innymi zawodnikami po wcześniej przeprowadzonych rozmowach z władzami Startu Mrzezino i Nordy Karwia (Jakub Damaszke oraz Mariusz Kalwig i Stanisław Poppel).

Do tego też mamy już deklaracje dotychczasowych sponsorów w sprawie pomocy drużynie. Niestety, mimo czekających nas znacznie większych obciążeń finansowych, musimy poradzić sobie z pomocą w takim wymiarze jak w roku poprzednim. O tym właśnie musimy pogadać i dlatego chcemy widzieć na najbliższym treningu wszystkich poważnie zainteresowanych grą w Jantarze. Zdecydowani powinni przynieść ze sobą zdjęcia (2 zdjęcia - ci którzy nie grali z nami w lidze gminnej i nie mają 'sztywnej karty'; 1 zdjęcie - ci którzy grali z nami w lidze gminnej i nie mają 'sztywnej karty', bez zdjęcia - ci którzy posiadają 'sztywną kartę').

W związku z problemami finansowymi nie zagra z nami w rundzie jesiennej kilku (dwóch - trzech) graczy, o których pierwotnie myśleliśmy. Do tego jeszcze ustalona przez nas składka miesięczna może zostać zamieniona na jednorazową wpłatę i to niestety w wyższej kwocie niż zakładaliśmy zebrać ze składek. Na bank każdy z chętnych będzie musiał zapłacić za swoją 'sztywną kartę'. Jest ona Waszą własnością na całe życie (nie jest własnością klubu), dlatego nie widzimy w tej chwili możliwości jej opłacenia. Nie wiemy na 100%, ale to prawdopodobnie koszt ok. 16 zł. O innych sprawach pogadamy w czwartek na treningu.

autor: Pinioroz 2012-07-04 19:38:26

Profil Pinioroz w Futbolowo do druzyny do ligi mozna zglosic maksymalnie 23 zawodników czy więcej?

autor: kibol.pl 2012-07-04 21:04:16

Profil kibol.pl w Futbolowo Nie wiem na 100%, ale nigdy nie słyszałem o ograniczeniach w tym względzie. Moim zdaniem możemy zgłosić nawet 40. chłopa ;)

autor: maka165 2012-07-05 22:29:32

Profil maka165 w Futbolowo Kibol.pl :) tak zboku obserwując "moim osobistym zdaniem" pomoc i napad jest Oki ale z obroną jest zbyt krucho . Poprawić obronę i naprawdę Jesteście w stanie grać o najwyższe miejsce w Serie "B" Pozdrawiam . Wzmocnienia BDB

autor: kibol.pl 2012-07-05 23:08:00

Profil kibol.pl w Futbolowo Maka - widzimy ten problem, bo gdyby był zawsze gotowy do gry skład który mamy to wystarczy. Ale jeśli tylko kogoś z różnych przyczyn zabraknie, to może być słabo. Dlatego też chyba wzmocnimy rywalizację w tej formacji. Na szczęście na brak chętnych zawodników nie narzekamy.

Jantar Swarzewo - Zenit Łęczyce