KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Dodatkowa gierka? Jesteśmy za!

  • autor: kibol.pl, 2012-07-12 21:11

Dzisiaj po treningu padła propozycja zorganizowania w okresie wakacji drugiego treningu w tygodniu. Jak najbardziej jesteśmy za! No i myślimy o sparingach - dwa już mamy ustalone.

Generalnie, im więcej wspólnego spotykania się na boisku, tym większe zrozumienie podczas meczów - o wyrabianiu kondycji i techniki już nawet nie będę wspominać. Z tym, że ustalamy tak - termin czwartkowego treningu pozostaje obligatoryjny. Natomiast w poniedziałki (jak już wstępnie ustalono - tylko godzina jeszcze nie do końca pewna) będzie jedynie gierka, zabawa z piłką we własnym gronie.Trenera z kierownikiem w poniedziałki raczej nie będzie, ale jak najbardziej zachęcamy do korzystania z okazji wspólnego kopania gały... Mamy nadzieję, że znajdziecie tam jakąś do kopania, ale jeśli będzie z tym kłopot, to jedną dyżurną z naszych oddamy w czasowe posiadanie osobie która zdeklaruje się być zawsze w poniedziałki.

Przypominamy jeszcze raz o zdjęciach! Czas się po mału kurczy i za chwilę będzie wszystko na gwałt... Dodatkowo trzeba będzie zrobić badania lekarskie i nie wiadomo co jeszcze, także lepiej miejmy chociaż zdjęcia z głowy. Do fotografa - raz, dwa!

Przypominamy też chcącym w nadchodzącym sezonie grać w drużynie o poinformowanie nas o tym, bo z kilkoma zawodnikami kontakt się urwał...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [331]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Sparing z Kaszubami Połchowo 2
Ładowanie...

Reklama

Logowanie