KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Otrzymaliśmy licencję klubową ale jako OKSiT Puck

  • autor: kibol.pl, 2012-07-20 12:53

Na wczorajszym posiedzeniu działacze Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podjęli decyzje komu przyznac, a komu nie licencje klubowe na grę w najbliższym sezonie. Cieszy nas, że za pierwszym podejściem rozpatrzono nasz wniosek pozytywnie. Jednak przyjęta została nazwa drużyny OKSiT Puck - to nie jest żart...

Uspokajamy jednak, że czynimy już starania o zmianę nazwy na prawidłową. Powodem takiego zamieszania jest "obsługa" naszych LZS-ów przez Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Rzecz powinna wyglądać tak, że każda drużyna ma swoją własną osobowość prawną - jest zarejestrowana jako stowarzyszenie w starostwie albo w Krajowym Rejestrze Stowarzyszeń. Nasza drużyna wchodzi w skład Rady Gminnej Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Pucku. Z kolei rada ta "obsługiwana jest" (takie brzydkie sformułowanie, ale najlepiej chyba oddające całą sprawę) przez Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Jest to spore ułatwienie, zwłaszcza dla działaczy sportowych. Po prostu część obowiązków, choćby z rozliczeniami finansowymi, biorą na siebie zatrudnieni w ośrodku pracownicy - czy to księgowa, czy też Wiesław Oberzig inspektor ds. sportu OKSiT.

Wracając do sprawy, w kilku miejscach na złożonych przez nas papierach widniała pieczątka OKSiT, który to ma prawo (spełnia wymagania regulaminowe) do otrzymania licencji. Dlatego też działacze w Gdańsku tak nas potraktowali :) Ale spokojnie, już sytuację odkręcamy - wystarczyły dwie rozmowy telefoniczne i już OKSiT śle pismo do PomZPN w sprawie zmiany nazwy drużyny.

Najważniejsze jednak, że możemy występować w rozgrywkach PomZPN. Teraz jeszcze czekamy na weryfikację boiska, no i na fotografie naszych piłkarzy... bez których nie możemy złożyć reszty papierów. Pamiętajcie, że jeszcze czekają Was badania lekarskie!!! A sezon rozgrywkowy już za miesiąc. Jak to chcecie wszystko w czasie zrobić, tego na prawdę nie wiem. Na razie bowiem otrzymałem zaledwie trzy zdjęcia!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [738]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Jantar Swarzewo - Kaszubia II Starzyno
Ładowanie...

Reklama

Logowanie