KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Zdjęcia do czwartku, kasa i treningi...

  • autor: kibol.pl, 2012-07-27 11:37

Tylko do następnego czwartku, 2 sierpnia czekamy na fotografie chętnych do gry zawodników. Po tym terminie zainteresowani grą będą sami załatwiać formalności w Gdańsku. Parę słów mamy też w sprawie treningów i składki/wpisowego.

Naszym zdaniem wystarczająco długo czekaliśmy już na fotografie zawodników. Ostateczny termin to trening  w czwartek, 2 sierpnia. Brak fotografii do czwartku będzie skazywał chętnych do gry do własnoręcznego załatwiania formalności w Gdańsku. Przypominamy też, że za chwilę trzeba będzie wykonać jeszcze badania lekarskie.

Co do składki/wpisowego - jak zwał, tak zwał. Ustaliliśmy już wcześniej, że nie będziemy bawić się w comiesięczną przepychankę kto opłacił składkę. Płacimy jednorazowo. I teraz nowość - wszyscy w tej samej kwocie, po 30 zł. Płatne jak najszybciej... Każdy zawodnik (bez żadnego wyjątku) musi zostać zarejestrowany na ten sezon, co kosztuje 10 zł. Dodatkowo nowi zawodnicy zapłacą za wyrobienie karty 'plastikowej', czy 'sztywnej' - różnie ją nazywają. To koszt 16 zł. Natomiast w przypadku pozostałych zawodników, to dodatkowo będziemy musieli zapłacić ryczałt do związku za pozyskanie tzw. zawodnika wolnego. I tu w zależności od pewnych okoliczności zapłacić trzeba albo 75, albo 150 zł. Dlatego w ich wypadku składka pokryje zaledwie część kosztów. Wolę już nie wspominać nawet o graczach, za których trzeba będzie zapłacić klubom...

Teraz o treningach. Podobno we wtorek był niezły skład na gierce. Fajnie, ale przypominam, że to nadal terminy czwartkowe są obligatoryjne. I na nich sprawdzamy obecność. Już widać po zanotowanej do tej pory obecności, niektórzy długo grzać będą ławę, bo w pierwszym składzie nie wystąpią. Wczoraj na treningu było siedmiu zawodników. Jak na aspiracje niektórych do gry o najwyższe cele, to frekwencja żenująca. Przypominają nam się czasy ligi gminnej. Może faktycznie tam właśnie jest nasze miejsce?


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [582]
 

autor: kibol.pl 2012-07-27 20:19:35

Profil kibol.pl w Futbolowo Wszyscy dookoła grają sparingi, nawet gminna klasa B, a my odwołujemy sparing ze Starzynem bo nie ma komu go rozegrać... Brawo Kłos Werblinia za zwycięstwo 4:2 nad Relaksem Mechowo! W czwartek na treningu chcemy usłyszeć jeszcze raz od zawodników, że chcą walczyć w klasie B. Jeśli się tego nie dowiemy, wrócimy do gminnej B-klasy!


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Joker Karlikowo - Jantar Swarzewo
Ładowanie...

Reklama

Logowanie