KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Jednak 14 drużyn - doszedł Joker

  • autor: kibol.pl, 2012-07-31 19:55

Jednak zagramy w grupie czternastu drużyn. W ostatnim momencie do gry zgłosił się także Joker Karlikowo Krokowa. Zamieszczamy komentarz gdańskiego działacza piłkarskiego na temat nierównego podziału grup klasy B.

Do grupy I klasy A awansują po dwie pierwsze drużyny z grup I i II klasy B. W grupie pierwszej jest teraz 14 drużyn, a w grupie drugiej 9. Oto treść komentarza zamieszczonego na ten temat w ostatnim numerze NT Ziemia Pucka.info: 

Poszliśmy klubom na rękę

Piotr Wojdakowski
przewodniczący
Wydziału Gier i Ewidencji
Pomorskiego Związku Pilki Nożnej

- Nierówny podział grup klasy B to efekt przyjętej przez nas po raz pierwszy zasady wyboru grupy przez kluby. Głównym kryterium jest oczywiście geografia, ale już w poprzednich latach uginaliśmy się pod presją próśb i żadań. Zmienialiśmy wtedy już opublikowane terminarze. Tym razem dopuściliśmy, ale tylko w klasie B, możliwość wprowadzenia korekt na życzenie klubów. Poszliśmy im po prostu na rękę. Pierwotnie sytuacja z grupą pierwszą i drugą była taka, że my proponowaliśmy podział na dwanaście i jedenaście klubów. Okazało się, że z grupy drugiej otrzymaliśmy aż trzy wnioski o zmianę. Jeden dotyczył zespołu OKS Janowo, którego kierownictwo poprosiło o przeniesienie do grupy pierwszej uzasadniając to tym, że próbują już się przenieść od trzech sezonów. Pytałem jeszcze prezesa Sapińskiego, czy jest tego pewny, bo będzie musiał rozegrać więcej spotkań, a bez dalekich wyjazdów też się nie obejdzie. Usłyszałem odpowiedź potwierdzającą wcześniejszą prośbę. To cała historia podziału tych dwóch grup.


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [497]
 

autor: kibol.pl 2012-07-31 20:56:02

Profil kibol.pl w Futbolowo Aaaa i jeszcze jedno. Nie mogłem być w niedzielę, więc oszczędzone zostały uszy obecnych na gierce. Miałem Wam trochę do powiedzenia. Ale dobra, zbastuję tym razem. Nie wiem dlaczego akurat ja mam się denerwować. Dlatego też zobaczymy jakie będą nasze efekty w lidze. Ostatni chyba nie będziemy, ale czy będziemy w czołówce - jak to się niektórym wydaje - to się okaże. I jeszcze jedna rzecz. Kolejny raz słyszymy, że ktoś tam do nas chce dojść. Generalnie cały czas wyznajemy tę samą zasadę - jeśli gość jest ze Swarzewa, to bierzemy z otwartymi ramionami w ciemno. Jeśli jednak nie - a takich jest większość - to na chwilę obecną możemy się jedynie zastanawiać nad dobrym obrońcą. Co ja piszę... Nad bardzo dobrym obrońcą. Nikogo innego na tę chwilę nie potrzebujemy. Gdy będziemy w potrzebie, to s


autor: kibol.pl 2012-07-31 20:59:22

Profil kibol.pl w Futbolowo to sami będziemy się rozglądać za zawodnikami. Inna sprawa, że cieszy nas zainteresowanie grą w wiejskiej drużynie... Oby tak było zawsze, bo to chyba dobrze świadczy o atmosferze panującej w Jantarze. Pozdrawiamy wszystkich chętnych do gry i przypominamy, że interesuje nas jedynie bardzo dobry obrońca!


autor: kibol.pl 2012-07-31 22:18:21

Profil kibol.pl w Futbolowo Nie licząc Gowidlina, które w przypadkowy sposób zostało przyklejone do grupy pierwszej klasy A, to mamy takie same wyjazdy jak wyższa klasa rozgrywkowa...


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Sokół Strzelno - Jantar Swarzewo
Ładowanie...

Reklama

Logowanie