KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Sprawy gospodarcze

  • autor: kibol.pl, 2012-08-15 21:02

Dzisiaj na JANTAR ARENA w Swarzewie odbył się dzień gospodarczy. W najbliższym czasie będzie ich więcej w związku z weryfikacją boiska.

Dzisiaj nasz gospodarz Witek Darznik zorganizował dzień gospodarczy na boisku. Obecny był też bramkarz Marcin Czajka i trener 'Zibi' z synem. Ja wpadłem na 5 min, więc nie należy mnie liczyć;) Zostały wyszorowane i pomalowane nasze bramki, a na bramkach treningowych zawisły siatki przygotowane wcześniej przez Witka i trenera. 

To był pomysł wcześniejszy, ale okazało się że wymogi co do gry w  klasie B są wyższe niż sądziliśmy. Dzisiaj rano odebrałem telefon od weryfikatora, który wymienił mi listę rzeczy od których związek w żadnym wypadku nie odstąpi... czyli wskazał takie minimum dla gry w klasie B: szatnia dla gości, szatnia dla sędziego, woda do mycia, 'wychodek', ławki dla rezerwowych, oznaczony punkt sanitarny z noszami, itp. Trochę mnie to zaskoczyło, że po trzech interwencjach z mojej strony w sprawie weryfikacji boiska dopiero dwa tygodnie przed ligą ktoś zadziałał. I to w święto otrzymuję telefon, którego rozmówca wymienia co musi być wykonane i jeśli się na wykonanie tego zdecydujemy to mamy zadzwonić w poniedziałek i ich o tym poinformować. Szał, po prostu szał, brak słów, itd, itp.

Ale, że my się tak łatwo nie poddajemy, to gość w poniedziałek telefon od nas odbierze. W międzyczasie załatwione zostaną wszystkie wymienione przez niego sprawy. Mamy aż kilka dni - damy radę... A jeśli piłkarze na murawie będą działać w takim samym tempie jak my, to stworzymy niezły duet. Już zastanawiamy się nad budową szatni z prawdziwego zdarzenia...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [484]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Jantar Swarzewo - Relaks Mechowo
Ładowanie...

Reklama

Logowanie