Dwaj nowi poczekają do meczu u nas

• autor: kibol.pl, 2012-09-21 09:13

Niestety, nasi dwaj nowi zawodnicy - obrońca i bramkarz - nie zagrają w meczu z Jokerem. Okazuje się, że w piątki Wydział Gier i Ewidencji PomZPN nie rejestruje zawodników. Podobno jest tak od lat, ale skąd o tym mają wiedzieć nowe zespoły, nowi działacze?

Nigdzie na internetowej stronie związkowej nie jest napisane, że tego dnia Wydział funkcjonuje na innych zasadach. Do tego w otrzymanym na początku rozgrywek biuletynie z regulaminami rozgrywek, przepisami, itp. także wzmianki o tym nie ma. Trochę to moim zdaniem nie tak powinno wyglądać. No, ale trudno w meczu z Jokerem i tak nie powinno to mieć większego znaczenia. Natomiast na mecz u siebie z Choczewem - mam nadzieję - nowi zawodnicy będą już gotowi.

Relaks Mechowo - Jantar Swarzewo