KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Waldemar w ataku... na swoich kolegów

  • autor: kibol.pl, 2012-09-26 07:43

Od dawna podejrzewaliśmy, że 'życzliwość' do nas kolegi Waldemara Jeschke ma swoje granice. Nadszedł czas uchylić rąbka tajemnicy.

Ostatnio na stronie pomorskifutbol.pl w komentarzach do rozegranej kolejki ligowej pojawiły się głosy użytkownika internetu o ksywie 'trener1900'. Dość szybko został on przez nas zdemaskowany, ale - co ciekawe - także przez innych użytkowników serwisu... To nikt inny jak nasz były zawodnik - Waldemar Jeschke (były właściciel klubu Walbud Strzelno/Puck, a później wiceprezes Zatoki 95 Puck). Obecnie prawdopodobnie asystent trenera LUKS Kaszuby Połchowo.

O tym, że należy uważać na kolegę Waldemara, wiedzieliśmy niemal od samego początku - czyli jak tylko zaczęliśmy wskrzeszać do życia drużynę Jantara Swarzewo. Sygnały o różnych złych i przykrych sprawach związanych z osobą Waldemara dochodziły do nas z różnych stron, od wielu osób. Z trenerem postanowiliśmy jednak dać mu szansę, bo jak widać serce do piłki ma - tego akurat odmówić mu nie można. Od razu ustaliliśmy między nami, że jest jedynie zawodnikiem i do naszych spraw klubowych nie będzie się wtrącać. Mimo to próbował co jakiś czas 'pomagać' nam w prowadzeniu zespołu. Po tym jak któryś raz z kolei nie przyszedł na umówiony trening z drużyną młodzieżową (a pomysł z jej założeniem był jego), ponownie poprosiliśmy go, aby zajął się jedynie graniem i niczym więcej. Szkoda nam było zostawić maluchów samych, więc od tego momentu postanowiliśmy prowadzić równolegle treningi młodych i starych zawodników. Mamy nadzieję, że to w przyszłości się zmieni. A może ktoś chciałby spróbować swoich sił jako trener naszych juniorków? Docelowo chcielibyśmy zgłosić drużynę do rozgrywek. Możemy też pomóc w ukończeniu kursu trenerskiego.

Wracając do tematu... Jedyne co należy zaliczyć na plus Waldemarowi, to że ściągnął do naszej drużyny kilku zawodników, którzy w dużej części nadal z nami grają. Niemniej jednak po cichu cały czas 'mącił' jak mógł. Tu jako przykłady możemy przypomnieć gorące dyskusje toczące się na naszej stronie klubowej, gdzie założonych było co najmniej kilka fikcyjnych kont. Należy także przypomnieć ocenianie piłkarzy na naszej stronie po rozegranych meczach. Przez to mi się wtedy oberwało, że coś kręcę i chcę komuś krzywdę wyrządzić... Teraz sytuacja z ocenami zawodników ponownie ma miejsce. Mimo, że Waldemara nie było na meczu wystawia oceny naszym zawodnikom za grę - wybiórczo zaniża lub zawyża oceny. Naszym zdaniem to działanie celowe, aby wprowadzić zamieszanie i niesnaski w naszej ekipie.

Tutaj jako przykład podam oceny Waldemara z ostatniego meczu (nie wszystkim zawodnikom je wystawił): Marcin Czajka 3, Krzysztof Ustarbowski 3, Piotr Zjawiony 3, Łukasz Pieper 5, Patryk Wittbrodt 10, Rafał Modliński 4, Stanisław Poppel 4, Jakub Ustarbowski 3, Robert Modliński 2, Paweł Kalwig 2. Jak niesprawiedliwe to oceny widać chyba gołym okiem. Więc jaki w tym cel może mieć trener rywali z Połchowa? Omal nie udało mu się poróżnić drużynę z tego powodu jeszcze w lidze gminnej. Nie wiemy jaki był jego cel w tamtym czasie, ale jaki jest teraz odgadnąć można znacznie łatwiej.

Kolego Waldemarze twierdziłeś ostatnio, że nie masz czasu wchodzić do internetu (rozumiem, że to z Twojej strony była taka zasłona dymna żebyśmy trudniej skojarzyli kto chowa się pod nickiem 'trener1900'). Niemniej ten brak czasu nie przeszkadzał Ci regularnie wystawiać (we wszystkich dotychczasowych kolejkach!) krzywdzące oceny naszym zawodnikom. Prosimy Cię - zajmij się sobą i drużyną w Połchowie. Masz wielkie plany z nią związane - bardzo dobrze. Zostaw więc nas w spokoju, bo zabraknie Ci czasu na ściąganie gwiazd z Redy i Trójmiasta! Tak na marginesie, niech sponsor z Połchowa - o którym ostatnio wspominałeś - zapomni o Bartku i Kubie. Jakoś na razie nie są zainteresowani zmianą barw klubowych...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1145]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Jantar Swarzewo - Arka Prusewo
Ładowanie...

Reklama

Logowanie