Chwila przerwy dla Jantara

• autor: kibol.pl, 2012-11-09 10:06

W najbliższej kolejce drużyna Jantara Swarzewo będzie przymusowo odpoczywać. Do końca rundy jesiennej pozostaną już tylko dwa mecze.

Dla nas najważniejsze są wyniki spotkań drużyn z górnej części tabeli. Niestety, w nadchodzącej kolejce trudno będzie o niespodzianki.

OKS Janowo jedzie do Chłapowa i chociaż to mecz wyjazdowy, to raczej nie ma co liczyć na wygraną miejscowych. Podobnie jak w Połchowie, gdzie Kaszuby na odpowiednio dużym boisku nie powinni dać szans piłkarzom z Mechowa, przyzwyczajonym do innych wymiarów murawy. Z kolei Arka Prusewo powinna sobie poradzić z osłabioną drużyną z Leśniewa. Co by nie mówić, zawodnik ukarany dyskwalifikacją za kopanie leżącego na murawie kibica gości, był w drużynie Ajaksu jednym z lepszych graczy.

Po cichu można jedynie liczyć na stratę punktów przez Zenit Łęczyce w Smolnie. Drużyna Huragana mogłaby pokusić się choćby o remis. Ale dużo będzie zależeć od dyspozycji dnia obu ekip.

Oczywiście, niespodzianki będą przez nas mile widziane. Ale my musimy skupić się na dwóch ostatnich kolejkach, gdzie przed nami bardzo trudne zadanie. Teoretycznie łatwiej będzie w meczu z Mechowem, ale tylko teoretycznie. Gramy na wyjeździe, na boisku które raczej będzie sprzyjać gospodarzom. Liczymy jednak na to, że w składzie Relaksu rozpoznamy 'obce' twarze i chociaż to wyrówna nasze szanse.

Z kolei ostatni mecz będzie arcyważny. Na własnym boisku zmierzymy się z liderem - OKS Janowo. W tym wypadku wynik może być na prawdę różny. Jeśli chcemy trzymać się czuba tabeli, powinniśmy to spotkanie wygrać - tak jak z pozostałymi zespołami z czołówki tabeli. W ciemno wziąłbym wynik jak z Kaszubami i Zenitem - 4:2. Zobaczymy.

Huragan Smolno - Jantar Swarzewo