Nasi piłkarze w halowej lidze w Pucku

• autor: kibol.pl, 2012-11-29 20:50

Drużyna Jantara Swarzewo spróbuje swych sił w halowej lidze piłki nożnej w Pucku. Niestety, w zmaganiach może wziąć udział jedynie ośmiu zawodników.

W naszej drużynie wystąpi pięciu zawodników Jantara i trzech piłkarzy spoza drużyny. Skład: Mariusz Kalwig, Paweł Kalwig, Stanisław Poppel, Robert Ustarbowski, Jakub Damaszke, Michał Dybała, Michał Konkel i Krzysztof Kupferschmidt. Skład wybrany został przez piłkarzy.

Rozgrywki puckiej halówki rozpoczną się w weekend 8/9 grudnia. Do końca roku mecze rozgrywane będą w każdą sobotę i niedzielę. Dokładny harmonogram poznamy w przyszłym tygodniu.

Niewykluczone, że Jantar Swarzewo wystąpi także w Derbach Władysławowa - prawdopodobnie jednodniowy turniej. Tam zagrają też inni chętni zawodnicy naszej drużyny.

Życzymy powodzenia!

Jantar Swarzewo - Iskra Połczyno