Zmiany w halówce i znamy terminarz wiosny

• autor: kibol.pl, 2012-12-12 00:22

Kolejne zmiany zaszły w terminarzu puckiej halówki. Do rozgrywek dokoptowane zostały Kaszuby Połchowo. Znamy też wiosenny terminarz rozgrywek.

W terminarzu halówki zmiany są praktycznie kosmetyczne. Na naszej stronie już zostały wprowadzone. Jako ciekawostkę należy zaznaczyć, że Jantar Swarzewo zagra ostatni mecz sezonu. Wypadło na mecz z Piastem Piaśnica.

Niestety, dość poważnej kontuzji doznał ostatnio Jakub Damaszke. Niemal na 100% nie zagra w rozgrywkach halowych. Mamy tylko nadzieję, że zdoła nam jeszcze pomóc w rundzie wiosennej na trawie.

A jak już o trawie wspominamy, to rozgrywki naszej grupy klasy B startują 6/7 kwietnia. Kończą się natomiast 15/16 czerwca. Dwa razy kolejki wypadają w środę. Z tym, że my zagramy tylko raz - 1 maja w Choczewie. Z kolei w środę, 5 czerwca szczęśliwie przypada nasza pauza w rozgrywkach.

Jantar Swarzewo - Piast Piaśnica Domatówko