Walkower Jantara z Relaksem Mechowo

• autor: kibol.pl, 2012-12-14 18:46

Dzisiaj na stronie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej pojawił się komunikat Wydziału Gier i Ewidencji o walkowerze w meczu z Relaksem Mechowo. Jednocześnie cofnięty został walkower w meczu Latarnik Choczewo - Relaks Mechowo.

W meczu rozegranym przez Jantar Swarzewo z Relaksem Mechowo osiągnęliśmy najwyższy (najlepszy) wynik w rundzie jesiennej naszej grupy klasy B. Do przerwy było 1:6, a mecz zakończył się rezultatem 2:13.

Teraz okazuje się, że za "udział w meczu nieuprawnionego zawodnika z tytułu dyskwalifikacji", wynik został zmieniony na 0:13.

W tym samym komunikacie cofa się wcześniej nałożony walkower w meczu Latarnik Choczewo - Relaks Mechowo. Na murawie było 1:5, a centrala z Gdańska przyznała wcześniej walkower 3:0 dokładnie za to samo co w naszym meczu: "udział w meczu nieuprawnionego zawodnika z tytułu dyskwalifikacji". Podejrzewamy, że w Gdańsku coś źle policzono i wyszło, że pewnie ten sam zawodnik o którym mówi się w obu komunikatach miał nie grać w naszym meczu a nie tydzień później w Choczewie. Z tego powodu walkower przyznano na naszą korzyść, a nie na korzyść Latarnika.

Nie wiele to jednak zmienia dla naszej drużyny, może prócz tego że jeszcze bardziej zostały poprawione nasze statystyki.

Drugi trening Jantara