KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Kolejne ubytki w składzie Jantara

  • autor: kibol.pl, 2012-12-22 15:35

Niestety, kolejny piłkarz Jantara Swarzewo będzie w najbliższym czasie leczyć rany... Jakub Damaszke po niefortunnej przewrotce przeszedł w wejherowskim szpitalu zabieg na kolanie.

Kuba, który kibicom ze Swarzewa dał jesienią sporo radości, spędzi najbliższe dwa miesiące o kulach. Później też czeka go kilka miesięcy rehabilitacji. Do piłki prawdopodobnie powróci, ale czy zdąży pomóc drużynie w osiągnięciu jak najlepszego miejsca w tabeli jeszcze w tym sezonie? Raczej nie należy na to liczyć.

To kolejny gracz Jantara wyeliminowany z gry przez kontuzję. Pierwszy był nasz najmłodszy zawodnik - Grzegorz Arendt. Zdążył jedynie wziąć udział w kilku treningach i sparingach. W ostatnim sparingu przed sezonem z MKS Władysławowo nabawił się kontuzji kolana (które i tak wcześniej mu doskwierało). Przeszedł operację i usłyszał zapewnienie, że w piłkę jeszcze pogra. Ale też raczej poczeka z tym do przyszłego sezonu.

Trzecim naszym kontuzjowanym jest Marek Budzisz, który chyba najwcześniej z tej grupy wróci na boisko. Liczymy po cichu, że może już od pierwszego wiosennego meczu...

Aby drużyna nie doznała uszczerbku na swojej sile, planowane są zimowe wzmocnienia składu. Wymienianych jest kilka nazwisk, ale nas prawdopodobnie interesować będzie maksymalnie trzech nowych graczy. Jak te sprawy się ułożą będziemy wiedzieć pewnie dopiero w lutym, marcu. Jak tylko jakiś nowy piłkarz podpisze deklarację gry w Jantarze, natychmiast o tym fakcie powiadomimy.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [529]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Orlik: Jantar Swarzewo - Żelistrzewo
Ładowanie...

Reklama

Logowanie