KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Dwie wygrane Jantara w puckiej hali - w tym z liderem!

  • autor: kibol.pl, 2012-12-23 18:40

Jantar Swarzewo wygrał dwa kolejne mecze w Halowej Lidze Piłki Nożnej w Pucku. Zajmujemy  w tabeli drugie miejsce, ale to dzięki mniejszej liczbie rozegranych spotkań niż pokonany przez nas dzisiaj lider rozgrywek.

Już niemal wszyscy się ze sobą zgadzamy - piłkarze, działacze i kibice - mamy kłopoty z odpowiednim nastawieniem do spotkań z niżej notowanymi przeciwnikami. Tak było choćby w meczu z Ziną Połchowo, w którym ambitna młodzież pokazała nam, że nie można jej tak od razu skreślać. Ostatecznie zwyciężyliśmy 5:3, ale przy stanie 3:3 nie było wcale tak wesoło.

Drugi mecz to inny poziom, inne oczekiwania i nastawienie. Zagraliśmy dzisiaj z dotychczasowym liderem tabeli - drużyną Finiszparkiet. Okazało się, że byliśmy w tym spotkaniu lepiej usposobieni. Wygrana 4:1 cieszy tym bardziej, że w tegorocznych rozgrywkach rewanżowej rundy nie będzie. Być może będzie to jedyna przegrana lidera.

Słowo o sędziach: tego jeszcze nie było, żeby prowadzący spotkanie kopnął piłkarza w nogę! A takie cudo zdarzyło się dzisiaj naszemu zawodnikowi. Może ktoś w końcu wyśle go na długie wakacje, bo następnym razem może rozbije komuś nos lub wykole oczy...

Szczegóły spotkań w krótkich relacjach w terminarzu pod zakładką 'Jantar w puckiej hali'.


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [683]
 

autor: dyboleq21 2012-12-25 09:24:47

Profil dyboleq21 w Futbolowo Jak to sie powtórzy to ja wyślę ślepca na dłuższe wakacje fundowane przez nasz NFZ... ;]


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Jantar Swarzewo - Relaks Mechowo
Ładowanie...

Reklama

Logowanie