KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Jantar w Nowy Rok z nowymi planami

  • autor: kibol.pl, 2012-12-31 15:44

Już za chwilę rozpocznie się kolejny, kalendarzowy rok zmagań piłkarskich. Mamy nadzieję, że piłkarze Jantara Swarzewo będą do niego przygotowani.

Jantar w rozgrywkach halowych

Po pierwsze trwają rozgrywki halowe, w których występuje również drużyna pod naszą nazwą. Jantar - jak na razie - z powodzeniem radzi sobie w puckiej halówce. Kolejne spotkania w najbliższą sobotę. Mamy trzech - teoretycznie - słabszych przeciwników, co z pewnością przysporzy nam sporo emocji. Wiemy bowiem jak nastawiamy się na tego typu mecze...

Zgłosiliśmy też akces do rozgrywek w Derbach Władysławowa. Ten turniej rozegrany zostanie w niedzielę, 3 marca w godz. 9-15. Prosimy o zgłaszanie chęci gry przez poszczególnych zawodników - w pierwszej kolejności Ci, którzy nie uczestniczą w rozgrywkach puckiej halówki. Jeśli chętnych nie będzie, zagra ekipa grająca w Pucku. Jeśli będzie kilku chętnych - wymieszamy świeże 'siły' z ekipą 'pucką'. Wszystko jest do zrobienia, byleby były chęci!

Pierwsze mecze na trawie

Na trawie - jeśli nic się nie zmieni - zamierzamy rozpocząć grę od soboty, 16 marca kiedy to rozegramy sparing z Nordą Karwia. Tydzień później - w niedzielę, 24 marca - zaplanowaliśmy spotkanie z Sokołem Strzelno. Natomiast ostatnim sparingiem przed ligą - w sobotę, 30 marca - będzie mecz z MKS Władysławowo. Tydzień później - w niedzielę, 7 kwietnia zagramy o godz. 13:00 pierwszy mecz rundy wiosennej u siebie z Konsalem Sławoszyno. Mamy coś do udowodnienia kolegom z gminy Krokowa...

Część naszych przeciwników ligowych nie zamierza się łatwo poddać i też ostro będą przygotowywać się do rundy rewanżowej. Większość spotyka się, lub będzie spotykać na treningach w halach sportowych. A choćby Zatoka Puck ambitnie swoje sparingi chce rozpocząć już z początkiem lutego - co oznaczałoby cykl aż dziewięciu spotkań przygotowawczych!

My poprzestaniemy na trzech wyżej wymienionych, ewentualnie może jeszcze wchodzić termin soboty, 9 marca - ale szukać sparingpartnera nie będziemy. Chyba, że ktoś się sam do nas zgłosi (wstępnie zainteresowany sparingiem z nami był Wicher Wierzchucino).

Nowe twarze w drużynie

Nie ukrywamy, że jesteśmy po kilku wstępnych rozmowach dotyczących nowych twarzy w drużynie. Czy będą to wzmocnienia, czy też zalepianie dziur powstałych w składzie, okaże się choćby po sparingach.

Za wcześnie pisać o nazwiskach, tym bardziej że temat nie jest jeszcze do końca zamknięty. Być może znajdą się chętni, którzy sami się do nas zgłoszą, a których propozycje trzeba będzie rozważyć. Generalnie potrzeby są cały czas takie same - interesują nas pomocnicy i obrońcy.

Treningi dwa razy w tygodniu

Dla zainteresowanych - ale i naszych piłkarzy, których w składzie jest więcej niż przychodzi na mecze - pod rozwagę poddajemy wymagania na najbliższy czas. Mianowicie już od połowy stycznia planujemy przeprowadzać dwa treningi tygodniowo:

- poniedziałkowy (trening siłowy), głównie biegi

- czwartkowy (gierka), na Orliku gdzieś do marca, a później wejdziemy na nasze boisko

Ponownie wprowadzimy listę obecności, aby mieć pojęcie kto ile razy przyłożył się do swojego obowiązku. Zdajemy sobie sprawę, że trudno być na każdym treningu, ale jakieś minimum dla chcących grać w meczach musi być. Oficjalnie zwolniony jest tylko nasz 'przywódca duchowy', który nie ma możliwości przyjazdu na treningi.
Za to ma obowiązek modlić się za zdrowie pozostałych, aby weekendowe bale komuś przypadkiem nie zaszkodziły... ; ) Podobnie też jak dzisiejsza noc, która niech przebiegnie nam jak najweselej, ale i bez uszczerbku na zdrowiu! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku... i jak najlepszych wyników sportowych!


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [660]
 

autor: mksiak 2012-12-31 20:40:31

Profil mksiak w Futbolowo Pozdrowienia od MKS-u, sukcesów w Nowym Roku,


autor: kibol.pl 2013-01-01 20:08:26

Profil kibol.pl w Futbolowo Dzięki wielkie. Wy natomiast chyba naszych życzeń nie potrzebujecie... już jesteście jedną nogą w okręgówce. Oby tym razem na dłużej, zasługujecie na to! Pozdrowienia!


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Orlik: Jantar Swarzewo - Połchowo II
Ładowanie...

Reklama

Logowanie