KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Gramy dalej w futsalowych rozgrywkach

  • autor: kibol.pl, 2013-01-21 14:49

W najbliższą niedzielę drużyna Jantara Swarzewo, występująca w puckiej lidze halowej, weźmie udział w turnieju zakończeniowym z udziałem ośmiu najlepszych zespołów ligi. Ale to nie będzie koniec naszej przygody z futsalem...

Jantar w pierwszym meczu niedzielnego turnieju zmierzy się z Relaksem Mechowo. Mamy nadzieję, że pokonamy przeciwników i będziemy grać dalej. Na koniec odbierzemy puchar za zajęcie drugiego miejsca w rozgrywkach ligowych.

To jednak nie będzie koniec naszej tegorocznej przygody z futsalem. Właśnie przed chwilą zgłosiliśmy chęć gry w lidze halowej gminy Puck w Starzynie. Przewidywane są cztery terminy spotkań - niedziele 3, 10, 17 i 24 lutego. To dobrze się składa, gdyż w niedziele mogą grać też nasi "bracia gdańszczanie". Czy zechcą zobaczymy. Co ważne, to to że możemy zgłosić więcej drużyn niż jedna. Ale musielibyśmy do 25 stycznia wiedzieć, czy będą chętni. Jedna drużyna na pewno tworzona będzie z zawodników grających w Pucku. Ale nie każdy z tej ekipy się załapie. W Pucku można było zgłosić 10 zawodników (z czego tylko ośmiu mogło grać w danym meczu). Natomiast w Starzynie zgłosić można tylko i wyłącznie 8 graczy. Myślę, że może być tylu chętnych do gry w dwóch drużynach... Dogadajcie się sami, między sobą czy chcecie grać.

Do tego jeszcze nasza ekipa wystąpi na początku marca w Derbach Władysławowa. To jednodniowy turniej, w którym na pewno wystartuje drużyna z puckiej halówki. Ale gdyby byli chętni to może i tutaj dałoby radę zgłosić dwie drużyny. To zależy przede wszystkim od chęci piłkarzy. Czekamy na sygnały w tej sprawie.


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [614]
 

autor: kibol.pl 2013-01-21 20:27:40

Profil kibol.pl w Futbolowo Mecze w turnieju zakończeniowym w Pucku do dwóch przegranych i tylko 1x10 min, w razie remisu karne.
W Starzynie gramy systemem 3+1, a to z powodu małej sali. Ale już za rok będzie gotowa sala w Leśniewie gdzie pewnie przeniosą się rozgrywki. Sala ta będzie miała normalne trybuny, balkony, a przede wszystkim większe wymiary boiska.


autor: Ogonek 2013-01-22 20:52:55

Profil Ogonek w Futbolowo Ja jestem chętny do gry w starzynie. Najprawdopodobniej będę także 10 lutego.


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Sokół Strzelno - Jantar Swarzewo
Ładowanie...

Reklama

Logowanie