KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

W niedzielę rozpoczynamy walkę w Starzynie

  • autor: kibol.pl, 2013-01-28 19:58

Już w najbliższą niedzielę aż dwie drużyny Jantara Swarzewo rozpoczną zmagania w lidze ha;owej gminy Puck. W starzyńskiej salce sportowej spotka się kilkanaście drużyn z terenu gminy.

W stosunku do wcześniejszych ustaleń zmieniło się kilka spraw. Mianowicie można zgłaszać składy drużyn do dnia rozpoczęcia rozgrywek, czyli do 3 lutego. My będziemy milei okazję uzupełnić nasze listy. Co ważniejsze chyba, zmienił się zapis odnośnie ilości graczy na boisku. Mimo małych rozmiarów sali organizator dopuścił system 4 graczy w polu + bramkarz.

W pierwszym zespole Jantara zagrają starzy znajomi z rozgrywek w Pucku: Marcin Czajka, Mariusz Kalwig, Paweł Kalwig, Michał Konkel, Paweł Łuczak, Stanisław Poppel i Robert Ustarbowski.

Za to w drugiej drużynie ze Swarzewa wystąpi kilka nowych twarzy (Aleksander Ceynowa, Szymon Nadolny i Michał Proch) oraz kilku graczy z naszej drużyny trawiastej (Rafał Modliński, Robert Modliński, Łukasz Pieper) oraz grający w Pucku Waldemar Łuczak.

Nie wykluczone, że dojdą jeszcze jacyś zawodnicy, gdyż w naszych drużynach jest zaledwie po siedmiu graczy. Natomiast limit ustalony został przez organizatorów na ośmiu piłkarzy. Zachęcamy, bo im więcej tym lepiej...


  • Komentarzy [6]
  • czytano: [716]
 

autor: Ogonek 2013-01-28 20:46:03

Profil Ogonek w Futbolowo O której zaczynają się rozgrywki bo będę dopiero ok godziny 12:30. Może kwartet 2x Łuczak 2x Modliński?


autor: kibol.pl 2013-01-28 21:38:54

Profil kibol.pl w Futbolowo Jak dobrze kojarzę to dzisiaj na zebraniu LZS-ów usłyszałem, że impreza rozpoczyna się o godz. 11. Ale czy wszyscy przyjeżdżają na uroczyste otwarcie, czy rozpoczynamy od razu od meczów - tego jeszcze nie wiem. Będę wiedzieć to dam znać.


autor: kibol.pl 2013-01-28 21:57:59

Profil kibol.pl w Futbolowo Aaaa i jeszcze o tych składach. W tym roku od samego początku daliśmy wolną rękę w doborze składów naszym zawodnikom. Ogon, to ich decyzja że będziesz grać przeciwko bratu. Ale to może być nawet ciekawa rywalizacja ;)


autor: Ogonek 2013-01-29 10:14:19

Profil Ogonek w Futbolowo W obecnej formie jaką prezentuje, mój brat i ja, myślę, że NIE będzie rywalizacji (oczywiście na moją korzyść) :D. Nie no żartuję. Bardziej chodziło mi o to, że chciałbym udowodnić braciom Kalwig i Stachowi kto rządzi w Swarzewie. (to oczywiście też żart) Ale fajnie byłoby tak maksymalnie pomieszać składy. JANTAR - KULTURA


autor: kibol.pl 2013-01-29 12:14:17

Profil kibol.pl w Futbolowo Ogon, tak jak napisałem wyżej, to piłkarze sami zadecydowali o składach. Ani trener, ani ja się w to nie wtrącałem. Krótko mówiąc - żeby coś zmienić to musisz pogadać z tymi, których wymieniłeś wyżej. Myślę, że u organizatora nie byłoby większego problemu zamerdać jeszcze składami przed pierwszym meczem. Tak więc do dzieła!
I nie czepiaj się Waldka, bo mu całkowicie ochota do gry z nami odejdzie... ;)


autor: kibol.pl 2013-01-29 20:22:53

Profil kibol.pl w Futbolowo Po rozmowie z organizatorami wiem, ze jednak gramy 3+1, a poprzednia informacja to błąd w regulaminie. Poza tym prawdopodobnie w środę okaże się czy wszyscy stawiają się w niedzielę na godz. 11 (raczej nie, ale zobaczymy). Inna rzecz, że uwzględniona została przez kolegów prośba Ogona. Jeśli tylko organizatorzy się zgodzą to Ogon przejdzie do drugiej drużyny, a w drugą stronę powędruje Michał Proch.


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Orlik: Jantar Swarzewo - Połchowo II
Ładowanie...

Reklama

Logowanie