Obie drużyny Jantara w półfinałach ligi gminy Puck

• autor: kibol.pl, 2013-02-17 15:32

Dzisiaj, choć wcale łatwo to nie przyszło, druga drużyna Jantara Swarzewo awansowała do półfinałów halowej ligi gminy Puck. Ta się złożyło, że za tydzień obie nasze drużyny zmierzą się w półfinałach. Pewne jest więc, że jedna z nich zagra w mistrzostwach Kibol Cup, ale która?

Dzisiejszy turniej, podobnie jak tydzień temu, nasza drużyna zakończyła po dwóch meczach. Tak samo jak ostatnio, nie udało się zdobyć kompletu punktów. Z tym, że tydzień temu Jantar I Swarzewo zakończył rozgrywki na pierwszym miejscu w grupie. Tym razem Jantar II Swarzewo zajął drugą lokatę w grupie B.

W związku ze wcześniejszą zmianą regulaminu, za tydzień dojdzie do półfinałów ligi. I tak zmierzą się ze sobą pierwsza drużyna grupy A z drugą grupy B, czyli Jantar I z Jantarem II. Drugą parę stanowić będą drużyny Starzyna IV i Starzyna I. Tak więc już teraz wiadomo, że do Kibol Cup awansuje jedna drużyna ze Swarzewa i jedna ze Starzyna. Nie wiadomo tylko które, i jaki będzie wynik w finale (czyli z którego miejsca awansuje Swarzewo, a z którego Starzyno).

Fotki z dzisiejszego turnieju zamieścimy tradycyjnie na facebook'u.

Jantar Swarzewo - Piast Piaśnica Domatówko