KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Posiłki z Gdańska - Waldek, brat Pawła...

  • autor: kibol.pl, 2013-02-18 08:33

Po dłuższym zastanowieniu decyzję o powrocie do Jantara Swarzewo podjął Waldemar Łuczak

Waldek jest rodowitym swarzewianinem, chociaż obecnie przebywa na obczyźnie. Mieszkaniec Gdańska długo zastanawiał się nad powrotem do gry w piłkę nożną. Występował w naszej drużynie w lidze halowej w Pucku, co pewnie przekonało go trochę do potrzeby ruchu...

Waldek jest bratem naszego napadziora - Pawła. Występował wcześniej na pozycji pomocnika. Ostatnio w Nordzie Karwia. Podobno był równie dobry, jak nawet nie lepszy niż jego brat. Byłoby fajnie, gdyby pokazał na boisku chociaż część z tego co grał kiedyś. Na szczęście nad kondycją pracuje sam podczas regularnej gry w hali. Miejmy nadzieję, że waldek okaże się wzmocnieniem, a nie jedynie uzupełnieniem składu Jantara Swarzewo.


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [852]
 

autor: Ogonek 2013-02-19 21:38:28

Profil Ogonek w Futbolowo Kultura! Środek będzie na poziomie


autor: kibol.pl 2013-02-19 22:16:53

Profil kibol.pl w Futbolowo Sorki, ale ja mimo tego że byłem służbowo na kilku meczach Jantara przed laty, to Waldka nie pamiętam. Pamiętam za to Ciebie Ogon, ale to chyba też tylko dlatego, że poszedłeś później do Startu. A ja często dyskutowałem sobie z Fefą i od niego dowiedziałem się o 'gwieździe' ze Swarzewa. Później nie raz widziałem też Ciebie w akcji. Ale o Waldku to mi tylko prezes Nordy wspomniał co napisałem, że Ty byłeś OK, ale Twój brat jeszcze lepszy. Obyście obaj brylowali na boiskach w naszych barwach - KULTURA!


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Sparing z Kaszubami Połchowo 2
Ładowanie...

Reklama

Logowanie