Zebranie sprawozdawczo-wyborcze LZS Swarzewo

• autor: kibol.pl, 2013-02-19 20:26

Wprawdzie kadencja władz LZS trwa cztery lata - my funkcjonujemy jedynie od lat dwóch - to jednak na prośbę sportowych władz gminy Puck w sobotę, 2 marca o godz. 18 przeprowadzimy zebranie sprawozdawczo-wyborcze Ludowego Zespołu Sportowego "Jantar" Swarzewo w miejscowym Domu Kaszubskim.

Na zebranie zapraszamy wszystkich obecnych członków zespołu, jak i tych którzy chcieliby z nami pograć w piłkę. Zapraszamy także chcących spełnić się pod naszym szyldem w innych dyscyplinach sportowych, albo też tych którzy wspólnie z nami chcą podziałać na rzecz rozwoju swarzewskiego sportu.

Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, to spotkanie powinno potrwać w granicach 40 min - 1 godz.

autor: kibol.pl 2013-02-26 19:14:25

Profil kibol.pl w Futbolowo Jeszcze raz przypominam, że zebranie zostało przeniesione na piątek, 8 marca o godz. 18:00 w Domu Kaszubskim. Kolejna zmiana to taka, że zamiast zebrania sprawozdawczo-wyborczego LZS odbędzie się zebranie założycielskie Ludowego Klubu Sportowego "Jantar" Swarzewo. Drobna zmiana, ale ważna.

Start II Mrzezino - Jantar Swarzewo