Zmieniamy LZS w klub sportowy

• autor: kibol.pl, 2013-03-08 21:42

Przekształcamy LZS Jantar Swarzewo w stowarzyszenie o nazwie Kaszubski Ludowy Klub Sportowy Jantar Swarzewo. Dzisiaj wybraliśmy władze klubu i przyjęliśmy nowy statut.

Dzisiaj w Domu Kaszubskim w Swarzewie na bazie funkcjonującego LZS-u odbyło się spotkanie założycielskie stowarzyszenia Kaszubski Ludowy Klub Sportowy Jantar Swarzewo. Wybrany został skład Komitetu Założycielskiego: Janusz Nowicki, Mariusz Kalwig i Stanisław Poppel. Wybrano również władze stowarzyszenia.

W skład Zarządu weszli:
Prezes - Janusz Nowicki
Wiceprezes - Robert Ustarbowski
Sekretarz - Stanisław Poppel
Skarbnik - Zbigniew Lengiewicz
Członek Zarządu - Mariusz Kalwig
Członek Zarządu - Jakub Damaszke

Skład Komisji Rewizyjnej:
Przewodniczący - Paweł Kalwig
Wiceprzewodniczący - Robert Modliński
Sekretarz - Łukasz Pieper

autor: skidomino 2013-03-09 02:48:00

Profil skidomino w Futbolowo czy już w tym roku można zatem przekazać swój 1 %podatku?

autor: kibol.pl 2013-03-09 07:43:10

Profil kibol.pl w Futbolowo Niestety, w tym roku nie będzie to możliwe. Swój procent podatku oddawać możemy jedynie Organizacjom Pożytku Publicznego (OPP). Owszem, to są m.in. stowarzyszenia, ale z rozbudowanym systemem (tzw. pełnym) księgowości. Nas póki co na to nie stać. Jeśli jednak będzie więcej chętnych do oddania swojego 1%, to będziemy rozważać możliwość w przyszłości.

Sokół Strzelno - Jantar Swarzewo