Inauguracja wiosny przełożona

• autor: kibol.pl, 2013-04-03 17:09

Najbliższa kolejka rozgrywek klasy B została przełożona na środę, 22 maja godz. 18:00. Przyczyną jest zły stan boisk piłkarskich.

Komisja Rozgrywek PomZPN postanowiła przełożyć kolejkę inauguracyjną na maj. Można jednak rozgrywać za zgodą obu drużyn spotkania w pierwotnym terminie. Trener, kapitan drużyny oraz prezes postanowili jednak odłożyć rozegranie spotkania z Konsalem Sławoszyno.

Najważniejszy jest stan naszego boiska, a to tonie w wodzie. Wystarczy, że brodzą w niej nasi najmłodsi koledzy ze Swarzewa. Gdybyśmy jeszcze my zagrali tam mecz, to wyglądałoby ono jak przeryte przez stado dzików. Po prostu szkoda trawy.

Mogliśmy też spróbować zagrać w OPO Cetniewo, ale wszystkie koszty spadłyby na nas, a nie jak przy sparingu po połowie z przeciwnikiem. Do tego pierwszy mecz u nas miał wyglądać fajnie, bo kolorowo dzięki naszym barwom - wykonanym dla naszych kibiców czapkom i szalikom... A Władysławowo, choć bardzo blisko, to jednak naszym 'domem' nie jest. Dlatego lepiej najpierw zagrać wyjazdowy mecz w Chłapowie, a dopiero później zaprezentować się w Swarzewie :)

Dzięki tym decyzjom prawdopodobnie w niedzielę rozegramy drugi mecz sparingowy z Nordą Karwia. Wstępnie godzina 14:00 w Karwi, ale zależeć będzie od pogody która ma się podobno popsuć. Wtedy możliwe, że zagramy na sztucznej w OPO Cetniewo.

Orlik: Jantar Swarzewo - Połchowo I