KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Brak licencji, ale jeszcze bez tragedii...

  • autor: kibol.pl, 2013-07-03 20:34

Dzisiaj na stronie związkowej pojawił się komunikat, z którego dowiedzieliśmy się iż naszej drużynie nie przyznano licencji na grę w klasie A. Uspokajamy jednak - tego się spodziewaliśmy. Teraz czas na nasze działania.

Oto treść dotycząca naszej odmowy (z czterech beniaminków klasy A, trzej nie otrzymali licencji, a wniosek GKS II Przodkowo nie został jeszcze rozpatrzony):

- LZS Swarzewo - brak deklaracji udziału w rozgrywkach drużyny młodzieżowej, brak na
obiekcie wymaganej przepisami licencyjnymi odpowiedniej ilości miejsc siedzących dla
publiczności, brak zadaszonych ławek dla zawodników rezerwowych, brak trwałego
ogrodzenia pola gry, brak zaplecza socjalnego odpowiadającego wymogom licencyjnym.

Żeby wyjaśnić naszą obecną sytuację informujemy, że:

1. Zgodnie z regulaminem rozgrywek złożyliśmy już wcześniej pismo do Zarządu PomZPN z prośbą o zrezygnowanie w naszym przypadku wymogu posiadania drużyny młodzieżowej;

2. Jesteśmy w trakcie załatwiania dwóch dodatkowych trybun, takich jak ta już stojąca (potrzebnych nam jest 100 miejsc siedzących, a jak się uda wspomniane trybuny załatwić będziemy mieli 150 miejsc);

3. Ławki z zadaszeniem będą w najbliższym czasie wykonywane przez naszego nieocenionego gospodarza obiektu - Witka. Materiał został już zgromadzony wcześniej;

4. Do odgrodzenia strony z widownią od płyty boiska już się po mału przymierzamy, miejsca pod drzewami i za bramkami na razie zostaną zabezpieczone prowizorycznie lub ustawieni zostaną tam porządkowi;. 

5. Najtrudniejsza sprawa - zaplecze socjalne. Generalnie mamy podpisane porozumienie z Domem Kaszubskim, ale nie chcemy żeby szatnie dla gości były tylko fikcją (bo kto będzie jeździć, czy chodzić aż pod kościół). Nie wykluczone więc, że będziemy starali się podpisać porozumienie z kimś bliżej. Opcji jest kilka. Ale żadna z nich nie zastąpi szatni z prawdziwego zdarzenia przy samym boisku. Do tego musimy dążyć, ale jeśli nie uda się zebrać środków, to przerzucimy to zadanie na przyszły rok.

Tak więc trzymajmy kciuki za to, aby nasz plan się powiódł. Do roboty jest mnóstwo rzeczy tych wymienionych i jeszcze wiele innych. Ale wszystkiego na raz się nie da zrobić. Trzeba na to trochę czasu. Teraz musimy złożyć odwołanie od decyzji o nieudzieleniu licencji, zapłacić 50 zł aby odwołanie nabrało mocy... i czekać na werdykt Komisji Odwoławczej ds. Licencji Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [868]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Orlik: Jantar Swarzewo - Żelistrzewo
Ładowanie...

Reklama

Logowanie