KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Licencja - czwarta sprawa prawie za nami...

  • autor: kibol.pl, 2013-07-23 07:50

Wczoraj wieczorem postawiliśmy słupki, na których zawiśnie siatka odgradzająca widownię od pola gry. Mimo, że naszym zdaniem to wymóg na okręgówkę, to podjęliśmy się wytycznych Komisji Licencyjnej.

Grupa kilku - kilkunastu entuzjastów piłki w Swarzewie wczoraj wkopała i zabetonowała słupki płotu, który powstanie od strony trybun. Dzisiaj lub jutro dojedzie siatka, którą naciągniemy na słupki w najbliższym czasie. Przy okazji przestawiliśmy nieco do tyłu nasze żelbetonowe "siedziska". Prace trwały kilka godzin. Początkowo powoli, jednak z czasem przyspieszyliśmy dochodząc do niezłej wprawy. Gdyby nie koniec boiska i materiału, pewnie wjechalibyśmy na sąsiednią działkę, tak byliśmy rozpędzeni ;)

Podziękowania należą się obecnym i gotowym do pomocy ochotnikom. Natomiast zawiedli najstarsi kibice, którzy gremialnie deklarowali chęć pomocy dzień wcześniej. Żaden z nich nie pojawił się jednak aby pomóc swojej drużynie.

Pozostała jedna sprawa licencyjna, ale tu akurat nic na razie nie zrobimy. Na szatnie nas nie stać, ale mamy podpisaną umowę użyczenia zaplecza sanitarnego z Domem Kaszubskim. Będziemy starać się załatwić taką umowę z kimś znacznie bliżej boiska. Tak czy siak, wymóg licencyjny spełniamy. Teraz czekamy na decyzję Komisji Odwoławczej ds. Licencji.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [552]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Orlik: Jantar Swarzewo - Żelistrzewo
Ładowanie...

Reklama

Logowanie