Gramy w klasie A. Jest licencja!

• autor: kibol.pl, 2013-07-23 10:21

Jeszcze nieoficjalnie, ale już wiemy że po dwudziestu latach przerwy będziemy mogli znowu zagrać w klasie A! Wczoraj zostały podjęte decyzje przez Komisję Odwoławczą ds. Licencji. Dzisiaj czekamy jedynie na ostateczne zatwierdzenie i zamieszczenie komunikatu na stronie związkowej.

Udało się! Praca włożona w przygotowanie się do wymogów licencyjnych nie poszła na marne. Dzisiaj ukaże się komunikat Komisji Odwoławczej ds. Licencji Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie udzielenia nam licencji na grę w klasie A. Już wiemy, że będzie wydana z tzw. nadzorem infrastrukturalnym, ale nie wiemy czego ten nadzór będzie dotyczyć. To jednak już kwestie techniczne, które mamy nadzieję, że będą do przeskoczenia.

Najważniejsze, że możemy grać. Nie wszyscy, na których liczyliśmy pomogli nam w uzyskaniu licencji, ale angażującym się w dobro Jantara - składamy serdeczne podziękowania. Teraz takie ogólne, żeby nikogo nie pominąć. Ale przed startem sezonu postaramy się przygotować listę wszystkich osób, które w jakikolwiek sposób pomogły naszej drużynie w awansie do klasy A.

Start II Mrzezino - Jantar Swarzewo