KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Siatkówka: Turniej plażówki w Pucku

  • autor: kibol.pl, 2013-07-30 12:55

Uwaga! Niezależnie od naszej nazwy i struktury jesteśmy nadal Ludowym Zespołem Sportowym gminy Puck. Do tej pory na stronie naszej pojawiały się jedynie informacje piłkarskie. Chcąc jednak rozwijać sport w Swarzewie będziemy także informować o możliwościach gry w turniejach innych dyscyplin.

Pierwsza zapowiedź dotyczy turnieju siatkówki plażowej. Chętni do gry (mieszkańcy Swarzewa) niech zgłaszają się pod nr tel. 513-173-371.Poniżej komunikat przesłany nam przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że zgodnie z kalendarzem imprez sportowych w dniu 11 sierpnia (niedziela) br. przeprowadzone zostaną MISTRZOSTWA GMINY PUCK w PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ.Początek Mistrzostw o godz. 10.00 na boiskach na plaży w Pucku. Każdy LZS z Gminy Puck może wystawić do Mistrzostw dwie pary. Dopuszcza się składy mieszane (kobieta + mężczyzna).Do klasyfikacji zespołowej liczyć się będzie jedna para dla LZS-u, wyżej sklasyfikowana. Sposób przeprowadzenia turnieju uzależniony będzie od ilości uczestniczących zespołów. Zgłoszenia do godz. 9.30 na miejscu w dniu turnieju.O wszelkich kwestiach spornych decydować będzie Organizator oraz sędzia główny.

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [578]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Jantar Swarzewo - Relaks Mechowo
Ładowanie...

Reklama

Logowanie