KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

Sparingi i terminy wiosenne

  • autor: kibol.pl, 2014-01-03 09:32

Znamy już chyba komplet zimowych sparingpartnerów Jantara Swarzewo. Wiemy również w jakich terminach odbędą się mecze ligowe.

W przerwie zimowej zaplanowanych zostało pięć meczów sparingowych. Tak się jakoś złożyło, że zaczniemy od przeciwników z wyższej ligi, a skończymy na niższej. Na pierwszy ogień pójdzie MKS Władysławowo (KO), tydzień później zagramy z Nordą Karwia (KA), następnie z Zatoką Puck (KB), MKS II Władysławowo (KB) i z Zenitem Łęczyce (KB). Niemal wszystkie mecze odbędą się na stadionie OPO Cetniewo (może z Zatoką zagramy w Pucku). Prawdopodobnie ostatni sparing z Łęczycami rozegramy w Bożympolu Wielkim. Zawsze istnieje jeszcze możliwość gry z Orlętami Reda (IV), ale to w środę i strach pomyśleć o naszej frekwencji w takim dniu - więc chyba ponownie nie będziemy się o to starać...

Rozgrywki wiosenne zespół rozpocznie w weekend 29/30 marca wyjazdowym meczem z rezerwami GKS Przodkowo. Ostatnie spotkanie sezonu - w Brzynie z Wierzchucinem - rozegramy w weekend 21/22 czerwca. Na szczęście tym razem wszystkie terminy wyznaczone zostały na weekendy.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [939]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Joker Karlikowo - Jantar Swarzewo
Ładowanie...

Reklama

Logowanie