Pogrom w drugim sparingu

• autor: kibol.pl, 2014-02-24 12:12

Piłkarze Jantara Swarzewo mają już za sobą drugi mecz sparingowy. Niestety, sobotni występ z MKS Władysławowo skończył się wysoką porażką.

Chyba nikt nie przypuszczał, że gromadząc na ławce trzynastu zawodników jesteśmy w stanie nawiązać walkę z lepszą, wyżej notowaną drużyną ligową. Udawało się to tylko w pierwszej połowie, którą przegraliśmy 0:1. Gra wyglądała całkiem ciekawie, chwilami nawet potrafiliśmy zamknąć MKS na ich połowie. To jednak nie trwało zbyt długo. Najpierw kontuzji kolana (prawdopodobnie łękotki) doznał Bartosz Jarmuż, a w drugiej połowie na ból kręgosłupa zaczął narzekać Jakub Ustarbowski. Tym samym zostaliśmy z gołą jedenastką przeciwko drużynie z wyższej ligi, która zmieniała sobie zawodników jak w hokeju - po kilku na raz. Trudno więc było zachować siły i dorównać kolegom z Władysławowa. Im bliżej końca spotkania, tym bramki padały coraz częściej. Ostatecznie Jantar przegrał aż 0:8.

Należy mieć nadzieję, że ten rezultat jedynie zmotywuje naszych zawodników do utrzymywania odpowiedniej frekwencji w treningach i w kolejnych meczach kontrolnych.

Jantar Swarzewo - Zenit Łęczyce