Wygrany sparing, ale satysfakcja słaba

• autor: kibol.pl, 2014-03-16 21:36

Dzisiaj piłkarze Jantara Swarzewo pokonali we Wadysławowie rezerwy MKSu 3:2. Jednak wynik i styl nie wszystkich satysfakcjonuje.

Wygrana z B-klasowymi rezerwami MKS Władysławowo nie przyszła wcale łatwo, a sytuacja na boisku nie wyglądała dobrze. Fakt, nie było wszystkich zawodników - ale raczej nigdy nie zdarzy się, że będzie 100%. To raz, a dwa że miejscowi mieli jeszcze większy kłopot ze składem niż my. Ostatecznie ściągnęli dwóch graczy pierwszej drużyny i dodatkowych juniorów.

Sytuacji podbramkowych w meczu nie brakowało i to z obu stron. Śmiem twierdzić, że kilka akcji sam na sam z bramkarzem miejscowych powinno zakończyć się trafionymi lobami, ale niemal wszyscy strzelający trafiali w leżącego już na ziemi golkipera MKS. To było żałosne, no ale trudno. Jedziemy dalej.

Jantar Swarzewo - Finiszparkiet