KLKS Jantar Swarzewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • JANTAR - KULTURA!!
  •        

Buttony

Aktualności

ZNAMY TERMINARZ

  • autor: ON, 2014-07-30 11:46

POMORSKI ZPN OPUBLIKOWAŁ TERMINARZE...

Terminarz rozgrywek ligi: KLASA A "GDAŃSK" GRUPA I

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 23-08-2014/24-08-2014

1

Zenit Łęczyce

- BOJANO LZS

 

 

 

 

2

Wicher Wierzchucino

- Eko-Prod Szemud

 

 

 

 

3

Start Mrzezino

- GKS II Przodkowo

 

 

 

 

4

Sopocki Potok Kamionka

- JANTAR SWARZEWO

 

 

 

 

5

OKS Janowo

- Kaszubia Starzyno

 

 

 

 

6

Kaszuby Połchowo

- KP Sopot

 

 

 

 

7

KKS Koleczkowo

- KP Gdynia

 

 

 

 

 

Kolejka 2 w dniach 27-08-2014

8

BOJANO LZS

- KP Gdynia

2014-08-27

 

 

 

9

KP Sopot

- KKS Koleczkowo

2014-08-27

 

 

 

10

Kaszubia Starzyno

- Kaszuby Połchowo

2014-08-27

 

 

 

11

JANTAR SWARZEWO

- OKS Janowo

2014-08-27

 

 

 

12

GKS II Przodkowo

- Sopocki Potok Kamionka

2014-08-27

 

 

 

13

Eko-Prod Szemud

- Start Mrzezino

2014-08-27

 

 

 

14

Zenit Łęczyce

- Wicher Wierzchucino

2014-08-27

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 30-08-2014/31-08-2014

15

Wicher Wierzchucino

- BOJANO LZS

 

 

 

 

16

Start Mrzezino

- Zenit Łęczyce

 

 

 

 

17

Sopocki Potok Kamionka

- Eko-Prod Szemud

 

 

 

 

18

OKS Janowo

- GKS II Przodkowo

 

 

 

 

19

Kaszuby Połchowo

- JANTAR SWARZEWO

 

 

 

 

20

KKS Koleczkowo

- Kaszubia Starzyno

 

 

 

 

21

KP Gdynia

- KP Sopot

 

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 06-09-2014/07-09-2014

22

BOJANO LZS

- KP Sopot

 

 

 

 

23

Kaszubia Starzyno

- KP Gdynia

 

 

 

 

24

JANTAR SWARZEWO

- KKS Koleczkowo

 

 

 

 

25

GKS II Przodkowo

- Kaszuby Połchowo

 

 

 

 

26

Eko-Prod Szemud

- OKS Janowo

 

 

 

 

27

Zenit Łęczyce

- Sopocki Potok Kamionka

 

 

 

 

28

Wicher Wierzchucino

- Start Mrzezino

 

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 13-09-2014/14-09-2014

29

Start Mrzezino

- BOJANO LZS

 

 

 

 

30

Sopocki Potok Kamionka

- Wicher Wierzchucino

 

 

 

 

31

OKS Janowo

- Zenit Łęczyce

 

 

 

 

32

Kaszuby Połchowo

- Eko-Prod Szemud

 

 

 

 

33

KKS Koleczkowo

- GKS II Przodkowo

 

 

 

 

34

KP Gdynia

- JANTAR SWARZEWO

 

 

 

 

35

KP Sopot

- Kaszubia Starzyno

 

 

 

 

 

Kolejka 6 w dniach 20-09-2014/21-09-2014

36

BOJANO LZS

- Kaszubia Starzyno

 

 

 

 

37

JANTAR SWARZEWO

- KP Sopot

 

 

 

 

38

GKS II Przodkowo

- KP Gdynia

 

 

 

 

39

Eko-Prod Szemud

- KKS Koleczkowo

 

 

 

 

40

Zenit Łęczyce

- Kaszuby Połchowo

 

 

 

 

41

Wicher Wierzchucino

- OKS Janowo

 

 

 

 

42

Start Mrzezino

- Sopocki Potok Kamionka

 

 

 

 

 

Kolejka 7 w dniach 27-09-2014/28-09-2014

43

Sopocki Potok Kamionka

- BOJANO LZS

 

 

 

 

44

OKS Janowo

- Start Mrzezino

 

 

 

 

45

Kaszuby Połchowo

- Wicher Wierzchucino

 

 

 

 

46

KKS Koleczkowo

- Zenit Łęczyce

 

 

 

 

47

KP Gdynia

- Eko-Prod Szemud

 

 

 

 

48

KP Sopot

- GKS II Przodkowo

 

 

 

 

49

Kaszubia Starzyno

- JANTAR SWARZEWO

 

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 04-10-2014/05-10-2014

50

BOJANO LZS

- JANTAR SWARZEWO

 

 

 

 

51

GKS II Przodkowo

- Kaszubia Starzyno

 

 

 

 

52

Eko-Prod Szemud

- KP Sopot

 

 

 

 

53

Zenit Łęczyce

- KP Gdynia

 

 

 

 

54

Wicher Wierzchucino

- KKS Koleczkowo

 

 

 

 

55

Start Mrzezino

- Kaszuby Połchowo

 

 

 

 

56

Sopocki Potok Kamionka

- OKS Janowo

 

 

 

 

 

Kolejka 9 w dniach 11-10-2014/12-10-2014

57

OKS Janowo

- BOJANO LZS

 

 

 

 

58

Kaszuby Połchowo

- Sopocki Potok Kamionka

 

 

 

 

59

KKS Koleczkowo

- Start Mrzezino

 

 

 

 

60

KP Gdynia

- Wicher Wierzchucino

 

 

 

 

61

KP Sopot

- Zenit Łęczyce

 

 

 

 

62

Kaszubia Starzyno

- Eko-Prod Szemud

 

 

 

 

63

JANTAR SWARZEWO

- GKS II Przodkowo

 

 

 

 

 

Kolejka 10 w dniach 18-10-2014/19-10-2014

64

BOJANO LZS

- GKS II Przodkowo

 

 

 

 

65

Eko-Prod Szemud

- JANTAR SWARZEWO

 

 

 

 

66

Zenit Łęczyce

- Kaszubia Starzyno

 

 

 

 

67

Wicher Wierzchucino

- KP Sopot

 

 

 

 

68

Start Mrzezino

- KP Gdynia

 

 

 

 

69

Sopocki Potok Kamionka

- KKS Koleczkowo

 

 

 

 

70

OKS Janowo

- Kaszuby Połchowo

 

 

 

 

 

Kolejka 11 w dniach 25-10-2014/26-10-2014

71

Kaszuby Połchowo

- BOJANO LZS

 

 

 

 

72

KKS Koleczkowo

- OKS Janowo

 

 

 

 

73

KP Gdynia

- Sopocki Potok Kamionka

 

 

 

 

74

KP Sopot

- Start Mrzezino

 

 

 

 

75

Kaszubia Starzyno

- Wicher Wierzchucino

 

 

 

 

76

JANTAR SWARZEWO

- Zenit Łęczyce

 

 

 

 

77

GKS II Przodkowo

- Eko-Prod Szemud

 

 

 

 

 

Kolejka 12 w dniach 08-11-2014/09-11-2014

78

BOJANO LZS

- Eko-Prod Szemud

 

 

 

 

79

Zenit Łęczyce

- GKS II Przodkowo

 

 

 

 

80

Wicher Wierzchucino

- JANTAR SWARZEWO

 

 

 

 

81

Start Mrzezino

- Kaszubia Starzyno

 

 

 

 

82

Sopocki Potok Kamionka

- KP Sopot

 

 

 

 

83

OKS Janowo

- KP Gdynia

 

 

 

 

84

Kaszuby Połchowo

- KKS Koleczkowo

 

 

 

 

 

Kolejka 13 w dniach 15-11-2014/16-11-2014

85

KKS Koleczkowo

- BOJANO LZS

 

 

 

 

86

KP Gdynia

- Kaszuby Połchowo

 

 

 

 

87

KP Sopot

- OKS Janowo

 

 

 

 

88

Kaszubia Starzyno

- Sopocki Potok Kamionka

 

 

 

 

89

JANTAR SWARZEWO

- Start Mrzezino

 

 

 

 

90

GKS II Przodkowo

- Wicher Wierzchucino

 

 

 

 

91

Eko-Prod Szemud

- Zenit Łęczyce

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [891]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Jantar Swarzewo - OKS Janowo
Ładowanie...

Reklama

Logowanie