Wszyscy na boisko!

• autor: kibol.pl, 2011-06-12 13:05

Mimo pewnych kłopotów kadrowych rozpoczynamy przygotowania do rozgrywek w klasie B gminy Puck. Zapraszamy na boisko w poniedziałek, 13 czerwca o godz. 19.

Na ostatnim zebraniu drużyny Jantar ZiemiaPucka.info Swarzewo stawiło się już więcej chętnych do gry niż poprzednim razem. Część z obecnych telefonicznie poinformowała kolegów i na tę chwilę jest szesnastu zawodników. Są to osoby ze Swarzewa (na czym najbardziej nam zależało), Dany oraz Władysławowa. Mamy nadzieję, że grono piłkarzy jeszcze się powiększy.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy na kolejne zebranie przedtreningowe w poniedziałek, 13 czerwca o godz. 19 na boisko w Swarzewie. Trawa została już skoszona, ale aby zagrać na zaniedbanym przez lata boisku, trzeba wspólnie wziąć się do roboty. Każdy przynosi na spotkanie grabie, trzeba będzie również posprzątać budynek szatni. Jeśli go odpowiednio wysprzątamy, to jeden z miejscowych stolarzy zajmie się remontem.

Drugi trening Jantara